bugün

yeni yeni flört ettiğim kıza arkadaşa göndereceğim küfürlü mesajı göndermiştim. yapmacık oluyo biraz sanki bilerek göndermişsin gibi.
sezer de resmen beynimi skti (gönderilen: sezer)
sevgilisine atacağı mesajı size atmasıyla 10 saniye için gözlerinizi pörtletip ne diyo lan bu diye tepki vermenize yol açar.
ona biz yoklamak diyoruz.* ah pardon! yanlış olduu.
cem yılmaz çok güzel tasvirlemiştir.
+naber amına koduğum napıyon?
(mesaj bir kıza gitti)
-sn ne ddgnin frkında msn ağzndn çkanı kulağn duyuyo mu snn!
sikik bir durumdur. işin yoksa açıkla dur.
az önce yaptığım bir hata ve bu hatayı mesaj atacağım kişiye değilde gruba (whatsapp grubu) attım. toparlamaya çalışıyorum şuan.
rezalettir.

lise 1e gidiyorum daha. kucuk yerde yasiyorum ve sevgilimin olmasi tuhaf karsilanir. babamin telefonundan arkadasima mesaj yazdim, sevgilim oldugunu.

girdim rehbere "agam" yaziyor en basta. sak gitti ona mesaj. bu sahis babamin abisi olmakta ve mesaj sonrasi derin pismanliklara burundum.

neyse ki amcam, 50sini gecmis turk erkeklerinin genel ozelligi olarak; mesaj acmayi bilmiyordu sanirim. ya da beni utandirmamak icin bahsini acmadi hic.
Mesajın içeriğine bağlı olarak devam edecek olaydır. Çok yanlış anlaşılmalara sebebiyet vrrebilir.
Ter döktüren eylemdir. Evet.
Bilerek yanlislikla mesaj atmaktir o. Kendimizi kandirmayalim. Evet.
http://www.uludagsozluk.com/e/25084680/
an itibariyle yaptığım hatadır. elimden böyle nasıl kaydı anlamadım. evet şu an kızdan mesaj bekliyorum.
dostum farkındayım, çook dikkatsizim salağım hatta, affet :(
şu aralar whatsappta çok yaptığım lanet olası olay.
Aklı 5 karış havada ve aynı anda bir çok kişi ile konuşan kişi hareketi. Ofsayt.

Bana yapıldığında tav oluyorum.
Ev arkadaşım yerine Beni reddeden kıza aylar sonra "evde sigara yohtir" diye her tarafından samimiyet fışkıran bir mesaj atmıştım.

Cevabı "bana ne?" Olmuştu, zaten yerin dibinde olan benim üstüme toprak atmıştı böylece.
babama bir yalan söyleyecektim kardeşime tembih sms i atacağıma babama atmıştım.
Başından aşağı kaynar sular dökülmek deyiminin vücut bulduğu lanet andır.
Nayır nolamaz diye duvara kafa atma isteği uyandırır.
bunun daha gerilimli hali, yanlışlıkla alakasız gruba mesaj atmak.
Ne mesajı atacağınıza bağlıdır. Mesela ben en çekindiğim amcama napıyon len değişik demiştim. Geçici kalp krizi yaşamıştım. Hayat.
msn zamanlarından kalan bir alışkanlığı whatsapp'a taşıyan bünyedir.
Aynı isimde rehbere kayıtlı, ölseniz durup dururken aramayacağınız kişiyi arayıp sohbet etmek zorunda kalmak kadar kötü bir durumdur. ikisi de gerizekalı şahsım tarafından tecrübe edilmiştir.
Parmaklarını kesip telefonu kırıp çare aramak keşke bi 5 sn yeterdi bi geri dönüş hakkım olsaydı dediğim olmuştur.
bahsedilen kişi hakkında yapılan yorumu yollayacağınız kişiye değil de bahsi geçen kişiye yollamanız ile kabusa dönen bir olaydır. eskiden sms atınca geçmiş olsun diyebilirdik ancak şimdi silerek ya da gönderiyi iptal et diyerek eğer kişi siz mesajı silmeden önce mesajı görmediyse kurtulabiliyoruz. umarım öyledir yani yoksa büyük rezillik çıkacak.