bugün

lgbt'li eşcinsel, özgürlüüük diye diye her şeyin bokunu çıkartan, memlekette onur yürüyüşü adı altında her türlü pisliği yapan güruha ve bunun üyelerine söylenecek en güzel söz. Bir de bunların çoğu hdp li ve kürtçüdür.

Hadi bakalım yallah hollanda'ya.
hollanda'ya bahsedilen eşcinseller değil de yine korunan, kollanan islamcı yobazların koşa koşa gitmesi sebebiyle çürümüş önerme.

biliyorsunuz bu islamcı yobazlar gavur memleketleri pek severler.
Ensar vakfındaki o.ç.ler ve osmanlı oğlancıları gitsin biz değil.

Tam onların zihniyetine uygun adapte olurlar.
Çok tatlı bir kovuş. Hollanda alsın yeter ki. Heteroseksüelim ama beni de kovabilirsiniz.
Sozlukte bazi yazarlara cagridir.
bana uyar.
sevdiğim bir söz öbeği.
Kimse sapkınlığına mazeret aramasın kadınlar X erkekler Y kromozomu taşır, üçüncü bir cinsiyet kromozomu yoktur; bu bir hastalıktır ve tedavisi de mümkündür. Kimse, çarpık bir hümanist sevgi pıtırcığı olup da Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkmasın!

Ayrıca Neden susuyorsunuz ?
görsel
yallah arabistana diyen birisine karşılık olarak söylenen sözdür.
Bu toplumu bozan bazı kendini bilmezlere söylenen söz. Yallah arkadaş tutan yok. Evet
Katıldığım ama eksik bulduğum söylem.

Doğrusu: eş cinsellik, ahlaksızlık yapmak isteyen ve bunu aleni şeklinde isteyen yallah hollanda'ya.

Devlete kafir, şeytan diyen imamın arkasında namaz kılınmaz diyen daeş kafasındaki selefiler yallah suudi arabistana veya iran'a.

Bu ülkede başörtüsünden rahatsız oluyorum, başınızı açın, mini etek giyin, özgür olun diyenler yallah fransa'ya.

Bu üç yığın ülkeden defolup gitse yeminle ne atağa geçeriz bilimde ve üretimde.

Not: bölücü fikirlere sahip doğu ve güney doğu'daki haşereleri de eklemeyi unutmayalım.
son günlerin twitter favori başlığı.

40 yıl yağmur yağsa işlemez mermere
sen sen ol güvenme ibne ile berbere.
Siz kimsiniz de kimi nereden kovuyorsunuz lan kokuşmuşlar.
biletimi öde gideyim.
hollanda her bakımdan türkiye den iyi şartlara sahip zihin yapısını seviyorum hollanda insanının kimse nin aşkına karışmak bize düşmez kafasındalar ne güzel bu zihin yapısı keşke türkiye devletinde de olsa.
Ezan okunsa seve seve giderim de ezan yok oralarda. Çan sesiyle de pek aram yok biliyonnu.
Var mı öyle bir fırsat. Nerede nasıl başvuracağız.
Eğer şeriat isteyenlerle aynı sokakları, metroları, mahalleleri paylaşmama olanağı doğuracaksa uyulabilecek söz. Ya siz gidin ya biz ! Vallahi bak !
çölden gelip bağdakini kovmak... hmm...
asıl siz afganistan'a defolup gidip, kız yüzü görememekten erkek çocuğu badeleyin.
ama hollanda'da en azından senin gibi çöl zibidilerine çok rastlamam benim için iyi olur.
yallah afganistan'a go go...

görsel
Eğer yobaz ve mülteci görmeyeceksem kabul ederim. Ya siz gidin ya da biz gidelim. Ama üçümüz yapamıyoruz.
ot içersiniz.