bugün

kendini beğenmişin tekidir, egosuyla sorunları vardır. bu sebeplerden yalnız olabilir.
ses tonu çok kötü ya da şiveli konuşan erkektir.
teknik olarak imkansızdır. hem yakışıklı olacak hem kültürlü olacak hem zeki olacak da yalnız olacak? o toplumda sorun vardır o zaman o erkekte değil * kadınlarında mesela sorun vardır. ya da eşcinsellerinde.
vardır efem vardır, dibe vurmaya meyil eden tiplerdir hayatla ilgili çeşitli sorunları vardır anlayışla karşılamak, kendisine zaman vermek gerekir. neden bu kadar emin konuşuyorsun derseniz o tiplerden biriyim de ondan.

edit : övünülecek bir tarafı da yoktur.
giriş; akıllı adamdır.
gelişme; zekasını her alanda konuşturduğunu hepimize iliklerimize kadar hissettirmiştir.
sonuç; bu özelliğini iyi kullanarak bunu hayatına yansıtmış olmasından mütevellit huzur içinde yaşayacaktır.

ana tema: candır o can.
bulunmaz hint kumaşı dedikleri odur o.
kendi zeka ve kültür seviyesine yakışır kız arkadaş bulamamış, sevgisini yanlış ve boş ilişkilerle harcamak istemeyen erkektir.
edit: bu da hoş birşey değildir tabi, ama ne yapsın'dır.
işini bilen erkektir. ne halt yemeye evlenecek? ayrıca buradan şu sonuç da çıkar; aklı başında erkektir. helal olsundur.
yakışıklı bir erkek zaten zeki ise bunu kültürü ile birleştirep yalnız kalmayacağı için böyle bir erkek yoktur.
Çekingendir, yeteneklerini göstermez.
Ya da başka bi yerde gizleniyordur.
yakışıklılığı muaammaya bırakarak içinde bulunduğum kategoridir.
sabah akşam kitap okuyup arada sırada da uludağ sözlüğe girip rastgele bu başlığı görünce aaa ben diyen insan.
şu hortumlu dünyada illaki tom cruise-ilyas salman karışımı bir tipi yakışıklı bulan birileri vardır diye düşünerek diyorum ki;

aa ben.
yalnızdan kasıt "spesifik bir sevgilisi yok" ise çok öyle aman aman bir şey değildir. harbi harbi yalnızsa insan sevmiyordur ya da içinde bir takım sorunlarıyla boğuşuyor olabilir. kendi haline bırakılmalı. *
züppe'si atlanmış tanım cümlesi.
efendim.
vardır mutlaka bir sıkıntısı veya karşısına anlaşabileceği bir kız çıkmamıştır.

mesela 25 yaşında, savcı, uzun boylu, mavi gözlü bir erkek düşünün. içiniz gitti değil mi kızlar?

gitmesin işte. o kadar öküz ki. önünde soyun çırılçıplak kal. dönüp de bakmaz hani o derece odun. mesleğinden ötürü çevreyi kuşku dolu gözlerle izlemekten etrafındaki kızları görmüyor.
hangi cehennemdeyse, gelip beni bulsun.
Belki hep en iyisini belki de kendine uygun olanı arıyordur muhakkak. Bazen sadece istedikleri kızların hepsini kendine aşık etmektir benim gibi. Ve belki aşık edebildikleri arasından seçmektir isteği.
sayılarının bir hayli az olduğunu düşündüğüm erkek tipi. yine de kızlarımızdan şu türkü geliyor:

(bkz: gönlüm hep seni arıyor neredesin sen)
buyrun benim;

kumralım, ela gözlüyüm, komünist bıyığım var.* ayrıca da boy 1.75, kilo 72, zeki ve kültürlüyüm, ve evet yaklaşık 6 aydır yalnızım.

sözlük kızlarına selam ederim.
baslik 'yakisikli,zeki, kulturlu ve yalniz kiz' olsaydı aa ben diycektim. Ayrıca boyle bı erkek yok tanımlamak icin uğraşmayın fazla
bu kadar kriterden yalnızca birini taşıyan vardır. bütün bu özellikleri taşıyan erkek tamamen hayaldir. aynı şey bayanlar içinde geçerlidir. güzelse zeki değildir, yalnız değildir. zeki ise güzel değildir, yalnız değildir. yalnız ise, zeki değildir, güzel değildir.
zenginliği unutulmuş erkek. cüzdan anahtar telefon kombosunu en iyi şekilde sergilemelidir.
pazar günü bu saatte entry giriyor olması muhtemeldir.