bugün

Yanlis menajerle calisiyordur.
Beğendiği her kızla gidip konuşmayan kişidir. Cesaretini toplayıp konuştukları da onu beğenmez. Bunun dışında gösteriş meraklısı olmayan fazla sorumluluktan hoşlanmayan sevgili edinmek için çabalamayan ayrıca kadınların bazı kezbanca hareketlerinden nefret eden erkektir.
Nerede?
Benimdir,bu devirde kız erkek farketmez kimseye pek güven olmayacağını düşünüyorum,o yüzden arkadaş sayım da gayet az,arkadaşım olabilenlerde en az 5 yıldır tanıdığım kişiler.
Kendisi istiyorda olmuyorsa tipini sikeyimdir. Kendini yakışıklı sanmasın o kekolar. Havalara gel mk.
Ya kendini çok beğenip yanına kimseyi yakıştıramıyordur, ya da kız tribi çekmek istemiyordur.
(bkz: yalarun)
Draven gibi egoist olanı var bir de hep bu yüzden kaybediyorum bak.
Özgüven sorunu vardır asosyal olmuştur.
bir flörtün henüz ilk dakikalarındayken,
sonunun nasıl olacağını %0,4 sapma oranıyla hesaplayabilen ve artık bundan ciddi anlamda rahatsızlık duyan;
fakat bunu değiştirmek için hiçbir şey de yapmayan, aynı zamanda para-pul-menkul-gayrimenkul anlamında kendi kendine yetebilen*, kendi kıratında ve kalibresinde olan insanlarla hasbıhal etmekten zevk alan,
günümüzde kendi ve kendi gibilerin; modern futbolda yok olmaya yüz tutmuş 10 numara pozisyonunda oynayan futbolcularla aynı kaderi paylaşan erkektir.
Cevremden aldigim tepki hep yakisikli oldugum kanatinde. Ama yalnizim cunku benim istedigim kişi nasil desem anlasabilmek muhabbet edebilmek ben ne dersem bunu hissetmeli iletisim sorunu yasamamaliyiz. Bunun icin acikcasi kendimden buyuk kiz istiyorum cunku yasitlarimda gereksiz ego alinganlik kiskanclik vs olabiliyor.
Yakışıklılığı bilmem de 19 yaşındayım harbi hiç sevgilim olmadı.
Bunu bir sidik yarışı olarak algıladığımdan değil sadece diğer insanların sevmek eylemini doyasıya yaşadığını ama senin en fazla platonik olduğunu hatırlaman koyuyor insana.
Dolayısıyla artık bir omuz arıyor deli yürek.
Bazen de her konuştuğun kızdan hoşlanırsın sevgi açlığın yüzünden.
Kötüdür yani.
günümüzde ki sevgili tanımını sevmeyen erkektir.
Evet 21 yaşındayım yüzüm yeni yeni oturmaya başladı ultra yakışıklı sayılmam ama iyi bi giderim vardır ama fazla utangacım amk korkuyorum birini seviyorum ama siksen yakınlaşmam ama beni seven kızlar vardir onlarda siksen yazamazlar öle katı bi görıntüm varki insan sadece uzaktan izleyesi geliyor tabi merakta etmiyo degiller bu adam yakisikli yalniz takilio falan ama konusma yok anasini satim biraz mahmuttaki konusmayi bana verseler amina koyacam ortaligin kendi halimde takiliom fuck mutsuzmuyum asla
Sevdicegimi bekliyorum.
Ayn kardeşim ben de senin kız versiyonunum işte.
Lan sen kimi yiyon.
Aa bir dakika bu benim galiba anneeeğ ben dışarı çıkıyorum.
"bulamıyoz bulamıyoz" şeklinde yakarışlarımla dahil olduğum topluluk.
muhtemelen doğru kişiyi bekleyen, öyle yakışıklı diye kendisine yazan her kıza yüz vermeyen, aşkı arayan erkektir. eğer iyi bir insansa allah hayırlısını nasip etsin ona.
Tamam sen değilsin, tamam!
ibine olma ihtimali yüksek olan erkektir.
Özguven eksikligi veya egoisttir.
sevgili bulmak için yakışıklı olmak gerektiğini zannedenlerin eleştirdiği erkek olabilir. tam tersini de düşünebilirsiniz. güzel olan ama sevgilisi olmayan kız. şimdi zaten sevgili olayında güzellik mi aranıyor ya da yakışıklılık. nefes alsın yeter modunu benimsemiş ciddi ciddi kişiler var etrafımızda. swf.
buyrun benim soruları alayım, şaka lan şaka maymumdan az sonra doğdum ben.
Bi tanesine denk geldim geçenlerde süzme salaktı.

Şaşırmadım, nası sevgilisi olsun o zeka seviyesiyle hayatta kalması bile mucize.