bugün

Evli olan erkekte olabilir.
ilk iki kelimeden yattık ya.
Zeki olmayabilir.
Yengeç burcu da yalnız olabilir evet doğru.
Bir de olgun değilse ergen gibiyse o da etkili olabilir. *
Bakiiiiim.
Annem izin verse aslında sevgilim de olur ama annem işte...

(bkz: yengeç burcu erkeği)
karım izin vermiyor ben ne yapayım.
Hatunlar ile gönül eğlendirmeyi seviyordur büyük ihtimalle. Aklı olan sevgili işlerine falan bulaşmaz zaten..
Konar göçer hayat tarzı en ön plandadır ve ne hikmetse aşkı aradığını söyler. Orospu çocuğu sikmedik karı bırakmıyo sonrada aşkı arıyomus.
çekingendir.
içi pis, kirli değildir. Kafasının sikilmesini sevmiyordur. Abartmamak gerek olur öyle şeyler. Evet.
Efendim, buyrun benim, aaa benden bahsediyor.

Entrylerinin bolca girildigi/girilecegi baslik.
yakışıklı mıyım bilmem fakat geri kalanı beni tanımlıyor. insanlara fazla güvenip, fazla değer veren biri olarak kendimi korumak için seçtiğim bir yol bu. doğru kişiyi, özel kişiyi bulana kadarda olmaya devam edeceğim erkek çeşidi.

cidden günümüzde bunlar oyun gibi. kıyafet değiştirir gibi sevgili değiştiriyor insanlar. ve sevmiyorlar. seviyor ama kendisini değil. parasını seviyor, altındaki arabasını seviyor, tipini seviyor. kafelerde sevgilisiyle başka nasıl hava atsın?

belkide yobaz düşünüyorum. ama şunu iyi biliyorum çok yanlış dönemde doğmuşum ben. neyse konudan çok uzaklaştık.

o erkek varya o erkek; 2 günlük sevgisizle harcamaz vaktini. doğru insanı bulur iki ömrü tek çatıda birleştirir. o erkek adam gibi adamdır. değerini bilin o erkeğin.
Yakışıklıyım ama bir kızla konuşurken soğuyorum. Daha başlamadan bitiriyorum kafamda, bu yüzden sevgilim yok dediğim durumdur.
(bkz: ah canım benden bahsediyor)
Yaşı ilerleyen insanlar duygularından çok aklı ile dusunuyor. Insan genç olduğu zaman sadece günlük düşünüyor ama yaş ilerledikçe ölümü daha çok düşünur hale geliyorsunuz.
Bi tanesine denk geldim geçenlerde süzme salaktı.

Şaşırmadım, nası sevgilisi olsun o zeka seviyesiyle hayatta kalması bile mucize.
buyrun benim soruları alayım, şaka lan şaka maymumdan az sonra doğdum ben.
sevgili bulmak için yakışıklı olmak gerektiğini zannedenlerin eleştirdiği erkek olabilir. tam tersini de düşünebilirsiniz. güzel olan ama sevgilisi olmayan kız. şimdi zaten sevgili olayında güzellik mi aranıyor ya da yakışıklılık. nefes alsın yeter modunu benimsemiş ciddi ciddi kişiler var etrafımızda. swf.
Özguven eksikligi veya egoisttir.
ibine olma ihtimali yüksek olan erkektir.
Tamam sen değilsin, tamam!
muhtemelen doğru kişiyi bekleyen, öyle yakışıklı diye kendisine yazan her kıza yüz vermeyen, aşkı arayan erkektir. eğer iyi bir insansa allah hayırlısını nasip etsin ona.
"bulamıyoz bulamıyoz" şeklinde yakarışlarımla dahil olduğum topluluk.
Aa bir dakika bu benim galiba anneeeğ ben dışarı çıkıyorum.
Lan sen kimi yiyon.