1. 1.
  (bkz: yağmurun sesine bak)
  ... rainfall
 2. 1.
  insanları deşifre eden yazar(mış).
  -1 ... crypto
 3. 2.
  uludag sozluk troll ekibi'nin sağlam elemanlarındandır.
  3 -1 ... der meister
 4. 3.
  #4707476 numaralı entry'si ile bizleri üzmüş yazardır... bu sözlükten ateizmin, satanizmin, hatta erotizmin bile propogandası yapılırken islam hakkında açılan bir başlığa ateş püskürmüştür...
  2 ... 60 yasindaki kelebek
 5. 4.
  uludag sozluk troll ekibi üyesi olduğunu önceden tespit etmiş bulunduğum, bu tespitim veyahut tesbitim ya da tesbihim sebebiyle şahsımı evde daltaşak gezen nudist olarak tanımlamış yazardır. tek suçum nudist sözlük yazarlarını merak edip nudist sozluk yazarlari şeklinde bir başlık açmaktı. bilmelidir ki dahil olduğum güruhun başlığına aa bu benim lan diye bakınız veren bir elemanımdır ve nudist olmam durumunda bunu çekinmeden söyleyebilecek cesarete sahibimdir.

  saygılarımı sunar, üzerini giymesini salık veririm. bak perdeyi de açık unutmuş, klozete oturdum otsbir çekiyorum şuan.
  2 -2 ... der meister
 6. 5.
  entryleri gün geçtikçe daha fazla dikkatimi çeken yazardır. *
  1 -2 ... pacavraterbiyecisi
 7. 6.
  kendisinin nasıl bir benlik algısına sahip olduğunu düşündüğüm yazar darwin Türk olsaydı konusunda yazdığı yazıdan memleket hakkındaki yargılarına vakıf olduk bir de kendisini anlatsa tam olur.
  -1 ... asdeer
 8. 7.
  gerçekte darwin turk dogsaydi olabilecekler başlığında yazmış darwin türk olsaydı diye bir başlığın varlığına rastlamamış detaycı dikkatli esprili ve kimseye kendini anlatma derdi olmayan yazar.
  (bkz: görünen şehir navigasyon istemez)
  1 -7 ... yagmurunsesi
 9. 8.
  ''ıkınsam olmuyor, götümü yırtıyorum yine olmuyor, osmanlı torununa yani kendime embesil diyorum yine olmuyor, ne yapsam da dikkat çeksem, nolur yardım et materyal, kutsal kitap türlerin kökeni adına yalvarıyorum sana'' şeklindeki serzenişlerini üstü kapalı halde dile getiren ve yine de başarılı olamamış eşsiz bünye, şahane, hıncal, uluç, aynştayn falan bir şey işte. ama yazar değil.
  4 -2 ... sen soyun ben geliyorum
 10. 9.
  insanları eleştirmekle hakeret etmeyi tez zamanda ayırt etmesi gereken kişi.

  (bkz: troll)
  2 ... chalimero