bugün

sikik temizlik programıymış amk sahtekarları.. çoğu siteyi bunu yüzünden açamıyodum, bi de habersiz yüklenmiş... sildim siktimin programını..
başta "aa bu da ne, nerden geldi ki bu bak bak hızlandırıyo vaay kaspersky ın bulamadığı virüsleri buluyo hahah çok iyi ya" dediğim sonradan "bir dakika tamam da nerden geldi bu nasıl geldi" dediğim bir sistem hızlandırıcı program. araştırdım ve sadece ben değilmişim "kendi başına geldi" diyen. açıkçası hoşuma gitmişti ama az önce güvememedim ve sildim. silerkende programların kurulu olduğu yere gelip "isafe" klasöründeki uninstallı yüklemeniz gerekiyor. son olarak program iyi mi kötü mü yani derseniz durduk yere gelen bi program ne kadar iyi olabiliyorsa o kadar iyi.
Olumsuz hiçbir etkisini görmeme rağmen yazılanlardan mütevellit işkillendiğim ama yine de kullandığım program.
Çok hızlı ve kullanışlı umarım yoktur bir bit yeniği.
tek kelime ile allahın bir lütfudur. internet ortamında ki her şey yalan yac gerçetir. pc ye format atmaktan kurtarmıştır şahsımı sülük gibi yapışan bir türlü silinmeyen programların anasını bağarta bağarta sikip atmış, ver pırıl pırıl bir bilgisayarı teslim etmiştir. kedileri.
windows defender 3 sorun bulurken , yac 241 sorun bulmuş, düzeltmiş vede beni formattan kurtarmıştır.

cankurtaran programlar listeme eklenmiştir.

brezilyalılar sadece futbolda iyi değil işte kanıtı. ronaldinho gibi program.