bugün

Valla gamerası harbiden samsung'u siker siker çoğaltır.
Kamerasını beğenmiyorum.
Bunu xioami'den yazdığım için telefonumun bana küsmesinden korktum o yüzden daha fazla yorum yapamayacağım.
Çok kısa süre başka modelini kullanıp hemen pişman olup değiştirsem de şu an kullandığım model olan 8pro gerçekten iyi. Bunu kullanip kötü diyen çıkmadı çevremde. 9 undan kimse memnun olmamış yalnız. Samsungcuyum esasen ama bu telefon çok iyi ağbi ya.
benim tek umrumda olan gunluk islerde kasmasin arayim mesajlasayim internete gireyim yeter. en son yeni galaxy m51 aldim sarji 3 gun gidiyor evet 2 3 gunde bir sarja takiyorum telefonu manyak bir sey muthis bir rahatlikmis iphoneu gunde 2 kere sarj etmekten gına gelmisti. tek şu ozelligi bile degismem baska bi seye kamerasi da gayet iyi zaten de kamerayi ne yapayim ben yonetmen miyim aqqq.
iphone se 2020 aldığıma pişman mıyım ? şarj yönünden evet. ama kamera yazılımı olarak baya iyiler.

bir de mi ve redmi serileri arasında fark vardır direkt bodoslama hepsi iyi demek doğru olmaz. bu adamların gayet de pahalı telefonları da var. evet oppo'dan çok daha iyi.
Google Fuchsia ve AMD nin telefon gpu su devrimi birkaç yıla hazır o zaman görün siz iPhone'u, Fuchsia OS ile Apple in elinde olan herşey alınacak tabi rekabetin doğası gereği Apple de birkaç hamle yapacak ama karşı ekosistem yeniliklere daha açık bu işlerini baya zorlaştıracak işin kısası Xiaomi diye küçümsediğiniz şirket yıllarcw iPhone kullanan insanları android e alıştırdı ve her sene arada ki farkı da kapatıyor şu an mi 10t pro kime hangi konuda yetmez?
Fakir beyanı.
xiaomi ile realme kapışıyor şuan. Şarj açısından daha iyi, reklam olayı yok ve iphone iyi muhabbetini bırakın ya. Çeşitli apklarla daha da güzelleştiriyorum telefonu. Iphone'un kamera ve sistem optimizesi hariç bir olayı yok.
hem apple kullanıyorum hem xiaomi kullanıyorum hem samsung kullanıyorum çok objektif bir yorum yapacağım. apple ekranını samsungdan alıyor kamerasını sony'den alıyor bataryasını bilmemkimden alıyor. tek kendi üretimi olan şey işlemcisi. samsung kamerasını sony'den alıyor ekranı kendi yapıyor. xiaomi bütün bileşenlerini kendi üretiyor ve bunu kar marjı almadan piyasaya sunuyor. ve hiçbir zaman %5'den fazla kar etmeyecekler. bu şartlar bir araya gelince xiaomi haliyle öne çıkıyor. ha ben isterim ki hepsi birbiriyle yarışsın daha da çok marka çıksın ortaya herkes yesin birbirini kazanan son tüketici olsun ama zor be.
Realme bilmemne kullanıyorum. Şimdilik iyi.
EN Hoşuma giden yanı şarjını çok uzun süre saklaması.

Realme çok iyi ağbi ya.
Note 9 pro kullanıyorum ki poco p2 pro diye bir modeli de varmış. 8 GB ram 512 gb hafıza.

Şarjı 2 gün gidiyor. 48 saat aktif kullanımda. Başka söze gerek yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar