yakınımda olan birinin denemek için merak edip aldığı , incelten krem , jel, ne derseniz...ama ilginçtir ki , içinden çıkan vidyo diskini izlediğimizde üstüne basa basa süreceğiniz yeri önceden ölçün diye artislik yapıyordu bir amca.dedik büyük adam, dinleyelim lafını, ölçtuk sürmeden önce , sürdükten ve biraz bekledikten sonra da ölçtük, sonuç 1,5 santim daha kalın.
bana göre bir numarası yoktur bu ürünün...
nilay dorsa da bunla güzelleşmiş aman diyim. "x tara gel" sen nelere kadirsin.

(bkz: baba bana bundan al)
göte nasıl krem sürülür ana temalı reklamıyla sözlük sayfalarında karşımıza çıkan hede.
reklamlarında paris hilton benzeri bir abla kullanıp "paris de bunu kullandı güzelleşti, gel vatandaş geğğğğğlll" mantığı ile internette tanıtım yapan firma. reklamda oynatılan şahıs bile bu kadar sahteyse kim bilir krem diye ne kakalanıyordur millete der, bu reklama inanıp-güvenip alım yapanlara selam ederim.
sefaköy kızı nilay dorsa nın nasılda güzelligini korudugunu yan reklamda görmemize sebep jel.
(bkz: shimano xtr)
(bkz: serbest çağrışım)
web adresinde 'yan etkiler' kısmında 'yüze uygulamayınız' diye uyarırken, 'sık sorulanlar' kısmında 'evet vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz' diyen adamların ürünü.

ama etkili olup olmadığını kullananlar söylesin.
bütün yaz internette, televizyonda, eczacılarda reklamını gördüğümüz, selüliti azaltan, popoyu incelttiği iddia edilen krem.

http://www.rejm.net/wp-co...oads/2009/10/xtra-gel.jpg