bugün

19 mart'a kadar beklememizi salık veren soru.. -ayy bekleyemeyeceğim o güne dek, şimdi açalım noooluurr??-

bu tarz kampanyalar geride kaldı sanıyordum; "nereye bakıyor bu adamlar" ile son buldu sanıyordum, yanıldım.. hala bu şekilde dikkat çekileceğini sananlar varmış demek ki..
-dinginleştim-

edit: "emin ol beklediğine değecek" diyor kız.. aklıma kötü kötü şeyler geliyor.. -şeyse bekleriz canımsın, acelemiz yok-

"bir sabah bir uyandım, gördüm başlık başıma kalmış.. bu ibneliklerin bir anlamı olmalı"
bilinmeyendir.
(bkz: x ler yasaklansın)
(bkz: x)
matematik ve geometri derslerinde bolca karşılaşılan sorudur. her zaman bi ton veri verilir ve x istenir. özellikle öss veya lgs sınavlarına hazırlanan öğrencilere görmekten bıkkınlık geldiği sorudur. sonunda öğrenci " banane lan x inden bunu bulsam bana ne kazandırcak hayatımın neresinde kullanıcam ben bu x' i " gibi mantıktan uzak ama tamamen samimi duygularla serzenişte bulunur kendi kendine.
x, hint avrupa dillerinde olan, türkçeye girmeyen harftir.
x, yunan alfabesinin 22. harfidir'' chi'' dir.
x, romen rakkamında 10'dur,
x, cebir denklemlerinde bilinmeyen değerdir.
x, çarpı işaretidir.
Türkçe'de x in okunuşu iks'tir.
x, bilinmeyendir.
x, sorudur, cevaptır!
(bkz: was ist x)
(bkz: what is x)
(bkz: x ne lan)
(bkz: yojzki unz x ab)
(bkz: ben sizin babanızım) *
animasyondaki kızın rol yaptığının çok belli olduğu site.

- x'i merak ediyosun diğ mi?
+ ben daha çok xxx diye girmiştim ama...
- 19'una kadar beklicen.
+ ohoooo.
(bkz: x=)
- mulayim bey x nedir?
- böyle ipnem gibi pustum gibi bir şeydir.
- tesekkur ederim.
- esas ben tesekkur ederim.
- nasil yani.
- mesela yani.
esasında axis ten gelen bir kısaltma olarak meyvesini vermiştir. şu sıralar, belki de çoğu sıralar hatta eskiden sıralarda, hep bilinmeyen olmuştur kendisi.
ve çoğu zaman hep aranmaktan bulunmaya çalışmaktn, bulunduğunun sanılmasından ibaret olmuştur.
kimi zaman insan hayatının dönüm noktalarının belirleyicisi onu bulmak,
kimi zaman ise her yaşımıza girdiğimizde bizi kendisine daha çok yakınlaştıran.
cevabı değil de aslında soruyu araması gerektiğini bilen bir bilim insanının mastürbasoruyonu.
'senin o parmağını yirim' dedirten bir hatun kişinin http://www.xnedir.com adresinde bizlerle buluşmasını sağlayan soru.**
x bi kadındır...y ise onun kocası.Şöyle ki x; her soruna ,her probleme burnunu sokar bazı zamanlar gelir işin içinden çıkamaz ve kocası y yiğitlik ayağına dalar probleme ve sorunu halledip çıkarlar. Bir de bunların bi çocukları vardır adı z olan...Beladan başka bir şey değildir z. Genelde evin önündeki parkta oynadığı için pek bi zararı yokmuş gibi gözükür. Ama olur da canı sıkılıp eve gelirse vay diğerlerinin haline...Hemen ortadaki ilk probleme atlar, ortalığı şöle bi hallaç pamuğu gibi karıştırır ve sorunun çözülmesini imkansız hale getirir.Ama bazen başarır soruyu çözemeyi x ve y... işte onu başaran x ve y'ler iyi ebeveynlerdir tebrik etmek gerekir.
http://www.xnedir.com/

edit: http://www.sporx.com/anasayfa (superspor sporx olmuş) *
güncel Önemli Başlıklar