bugün

üniversitedeyken ev arkadaşımın sürekli oynadığı, bana ise anlamsız gelen oyun. habire tank sürüyorsun vuruyorsun.

çocuk 12'de uyanıyordu gece 2 3 e kadar aralıksız oynuyordu. günde 2 adet 2,5 litre kola içiyordu. allahtan sigra içmiyordu. yoksa hemen ölebilirdi.

özledim o günleri.
8.2 güncellemesiyle çin tankları dışında bir sürü ekleme ve düzeltme yapılacaktır.
http://worldoftanks.com/news/1831-82-update-notes/
2. dünya savaşı tankları, obüsleri, tank avcılarını kullanarak çevrimiçi savaşabileceğiniz bir oyundur. azizim size tavsiyem t-50 alın güzel tank, hızlı tank lakin t-50-2 ye bulaşmayın çünkü tamiri için en az 8.000 gidiyor. paranızı seviyorsanız uzak durun.
oyunda isabeti artırmak isteyen arkadaşlar şunları yapabilir.
- hareket ederken ateş etmeyiniz. durunuz ateş ediniz ve harekete devam ediniz.
- eğer durum kötü, ölme durumunuz yüksek ise korkmayın gidin çarpın düşman tankına. çarparkende ateş etmeyi unutmayın.
- amacınız para kazanmak ise hızlı bir tank alın ve arazili bölümlerde alabildiğine düşman bölgesine yardırın. takım arkadaşlarınıza ne kadar çok tankı gösterirseniz o kadar araştırma ve para kazanıyorsunuz...

haydi iyi savaşlar

Edit 1: şimdiye kadar kullandığım tanklar hakkında izlenimlerim.
Batchat 25t : son gelen guncellemelerle oyunun yaramaz cocuğu batchat artık 70sn de reload yapıyor. Onceden 60sn idi. Tamir masrafını da arttırdılar. 27.000k gibi çok yüksek bir rakama. Premiumsuz batchat oynamak çok sakat belirteyim.

AMX 13 90 : benim en sevdiğim tanklardandir. Çünkü topu iyidir 8. Seviyedir, tamir masrafı düsuktur. Hızlı oluşunun avantajını çok yasarsınız. Arty lerin ve tank destroyerlerin bas belasidir. Çok güzel hatıralarım vardır.

ELC AMX : bu tankı alınız efenim. Seviniz bu tankı oksayiniz. Zira görüntüsüyle, ufacık olmasıyla dalga gecen arkadaslarınıza gosteri olarak, 90mm lik topuyla 6-7 tankı havaya ucurunca, aaaaa! Diye ağızları açık kalacaktır. (benim rekorum 7 daha fazla çıkamadım)
kv1-s candır.. koydumu ağlatıyor pezevenk..
ingiliz tanklarının gelmesiyle dahada güzelleşen oyun.
Alman tankların rus kutucuklarına madara edildiği bir oyundur.
ilerlemesi sabır isteyen ama zevkli bir online oyun.
o değilde ağır tanklara ulaşmak için kıçımızı yırtmamız gerekiyor. ya da parayı veren düdüdüğü çalıyor ama o biraz sıkıntılı tabi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
oyundaki tankların küçük bir kısmı da aşağıdaki gibidir.

Crusader: görsel
Cromwell: görsel
Comet:görsel
Centurion: görsel
Churchill: görsel
Covenanter: görsel
Ferdinand: görsel
JadgTiger: görsel
M3 Lee: görsel
M4 Sherman: görsel
M7 Priest: görsel
M46 Patton: görsel
Maus: görsel
Tiger II: görsel
Cunningham T1: görsel
t-34-1: görsel
t-34-2: görsel
t-95: görsel
type 97 chi-ha: görsel
leopard: görsel
wespe: görsel
a-20: görsel
hetzer: görsel
is-2: görsel
kv-1: görsel
kv-2: görsel
leichttraktor: görsel
panther: görsel
pz kpfw II: görsel
s-51: görsel
bison: görsel
su-85: görsel
su-152: görsel
t-34-85: görsel
t-26: görsel
t-28: görsel
t-34: görsel
is-3: görsel
is-7: görsel
isu-152: görsel
baslama gafletine dusecek bicarelere memnuniyetle yardimci olacagim oyun.

IS-7, T62-A, Bat chatillion 25t ve tabi ki efsane kv-5.
yükleyip 5 dk sonra sildiğim oyundur.

edit: çekici gelmedi aq.
altay ,merkava 4, lecrerc, challanger falan olmadığı sürece oynamayacağım oyun.
m18 hellcat'in mutlaka denenmesi gereken oyundur.
4 gb güncellemesi olan oyun. artabilirde. oyuna girdiğim anda bilgisayar çöktü, allah' tan garantisi varmış.
Son uptade ile topçuların seviyelerinin arttırılmasıyla birlikte tuhaflaşan ama sardıkça saran oyun.
tiger
kv-1s
wolverine
stpz II ve luchs gibi tanklara sahip olduğum online bazlı oyun. tiger II'yi açmış bulunuyorum ancak 900.000 kredi gerekiyor haydi bakalım toplayacağız artık. bu arada kv-1s' in 122mm'lik topu da yardırıyor.

edit: platoon yapmak isteyen suser olursa oyundaki nickim; TR_Thunderbolt
herkese iyi oyunlar!
bf3, mw3 şu günlerde sıkarken değişiklik olsun diye indirdiğim oyun. şuan iniyor.

dakikalar sonra edit: oyunu hiç beğenmedim. 5 dakika oynayıp sildim hemen.
ingiliz tank cruser III ile modifiye edip çılgın attığım oyun. tankseverler için bulunmaz velinimet olan oyun.

edit: sovyet tankı kv-1s in 122 mm topu ile düşmanları yardırmaktayım.
bir zamanlar tüm vaktimi çalan nalet oyun.

bu oyuna bir arkadaşımı başlattım şimdi 4-5 tane 10 level tankı var. çocuk asosyal oldu. evden çıkmıyor. sınavlara çalışmıyor. gece gündüz bu oyunu oynuyor. bize geliyor bu oyunu oynuyor hiç konuşmuyor. çok değişti çocuk çok. rüyalarında bile bu oyunu gördüğünü söylüyor. çocuğun hayatını karartmış olmaktan çok korkuyorum. aman başlayayım demeyin.

bu tankların namlusu düşman götüne, düşman götüne! dememe sebeb olan oyun.
Yeni sayılan bir oyundur. Oyun tanklar üzerine kurulmuş, internet üzerinde oynanan bir savaş oyunudur
sporxin bol bol reklamını yaptığı oyun. dayanamadım kayıt oldum, oynamaya başladım. Tankım çok ağır, yavaş yavaş ilerliyor. Bazen bir tankı 4-5 kez vursam da gücü %1 bile azalmıyor. Başka bir tankla tekrar başlamak istemiyorum, 4. seviyeye gelmek kolay olmadı çünkü benim için *
Yeni bir MMO oyun . 3 gün oynadım . şimdi kardeşim elinden düşürmüyor . Çok iyi değil ama zaman geçirme için birebir .
erbakan motorlu alman tanklarının harcandığı oyun...

ulan tamam tarafsınız (rus yapımı ) ama azıcık birazcık hakkanıyetli olun.
19 eylül 2013 tarihi itibariyle japon tanklarının gelecegini duyuran oyun. japon agacında simdi sadece hafif ve orta tanklar var.
zevkli bir tank oyunudur. mensubu oldugumdur.

cok pis bombalarim.