1. 11.
    avrupa nın en iyi mmo su seçilmiştir kendileri.
    ... tutarsiz
  2. 12.
    e-75 ile karşıdakini indirmenin orgazm kadar zevk verdiği oyundur. her şeyi unutturur.
    1 ... romero
  3. 13.
    (bkz: başlamaz olaydım denilen oyunlar)
    1 ... inheritance vice
  4. 14.
    saçma oyun.
    -1 ... fine sex and u
  5. 15.
    is-3
    is-8
    is-7

tanklari ile zevkinin doruklarina cikilabilecek oyun, is-8 ile ne gelirse vurmanin tadi bir baska oluyor. isiniz gucunuz agirsa, ders calismaniz gerekiyorsa bulasmayin, aksi halde birazdan kalkarim diyerek 4-5 saat harcamis, saati gece 2 etmis olabilirsiniz.
    2 ... ifrit
  6. 16.
    bir aralar saatlerimi harcadigim ama sonra ani bir kararla bilgisayarimdan kaldirdigim online oyundur, hostur.
    1 ... isyankarbumerang
  7. 17.
    alman tanklarının ezile ezile kuşa çevrildiği oyun.

arkadaş almanlarda ilk 5 seviye , kv ye kafa tutmayı unutun. çizik açılmıyor.
    anca vkh ın 8.8 mm lik topu açıldı o zaman sanki bambaşka bir oyun oldu. önceden ruslara karşı kv1 e kadar zarar verebilen , gerisinde anca kuş olan almanlar bu top açıldıktan sonra artık değil kv1 , kv5 lere t34 lere bile karşılık verebiliyorum. uygun şartlarda yakalarsam öpüyorum bile. ama ruslarda böyle bir sorun varmı? hayır. kv1 i açtım , geçen tiger 2 yi indiriyordum neredeyse. kısacası rus tanları her tanka karşılık verebilirken almanlarda en az 6. seviyeye çıkmanız gerekiyor.
    ... white beard
  8. 18.
    kv4 adli canavarin yardirdigi oyundur, kv5i ise nooblar surekli satin aldigi icin bufflanip duruyor, kicinda bile 140 mm zirh, yeni patchle +100 hp (zaten 1680 hp var) millet hala memnun degil bu aletten.
    1 ... mechaniker
  9. 19.
    sağlam oyundur. oynatır yani kendini. çalıların arasına saklanıp haritayı izlerseniz skor yapma ihtimaliniz artar. bodozlama rakip tanklarına dalarsanız bir anda oyun dışı kalırsınız. taktik meselesi.
    ... romantik maganda
  10. 20.
    acilim: dunya tanklari tanim: saglam makine ile buyuk ekranda cok iyi haz veren oyun
    ... sonmodelporss