bugün

milis güçlerin düzenli orduya geçmesini rica ettiğim yazar. *
oldukça ciddi bir yazar.

(#13904589) ama bu güldürdü. baya bi hem de.
"bağlandığı" düşüncesini, çeşitli kaynaklardan antolojilediği derme-çatma argümanlarla değil; esaslı bir şekilde hem fikri; hem de eylemsel yönden örtüştüren, donanımlı yazar.
sözlükteki az ve öz yazan kaliteli yazarlarlardan biri. 123 enty'de 238 karma da kanıtı. her konuya saçma sapan entryler girmektense, entry okumayı daha çok seviyor sanırım. just like me ha? en güzeli de düşünceleri benimkilerle uyuşuyor.

"we need quality, not quantity" diyerek kendisini tebrik ediyorum. böyle devam etmesi dileğiyle.
adeta sözlüklere rahmet olarak gönderilmiş bir zeka, orta siklet entelektüel.

şüphesiz günümüz konjonktüründe uludağ sözlük' ün en iyi yazarıdır.
sözlükte daha iyi bir entry okumak için, bir sonraki entrysini beklemek zorunda kalmamız bir handikap olsa da, kendisini takip etmek kesinlikle zahmete değer bir uğraş.
--spoiler--
bahar şenliklerinde omuz omuza eğlendik belki de.. kaç tramvay beraber gittik.. gökkuşağında yemek yerken, ay ışığında çay içerken göz göze geldik.. dolmuşta para uzattın bana.. muhakkak bir gün geçtim yanından..
--spoiler--

demiştin ya,
nedendir bilmem ama tengri dostluğumuzu bir süreliğine ertelemiş ki tanışmamışız- bu sebeple kulesitede window shopping yapamadık, rampalı çarşı da üniversite kitaplarının fotokopilerini çektiremedik, mevlana taraflarında bir restorantta etli ekmek yerken abazanlar tarafından kesilmedik...

uludağ sözlüğe nasıl oldu da üye olmaya karar verdiğimi hala hatırlayamazken, cebrail yaz demese yazmayı unutmuşken, buraya gelme sebebimi tengrinin dostumu bulmak için küçük bir oyun oynadığı gerçeğine bağladım.

biz konya'da birbirimizden habersiz aynı havayı teneffüs ederken, uludağ sözlüğün mesaj aparatıyla fiilen başlayan arkadaşlığımız istanbul'da bir kafede resmen dostluğa dönüştü.

bunca boş, ürkek, yalancı, akılsız, sahipli ruhların arasında güçlü bir kadının, değerli bir kadının, hem cinsimin farkına vardım.

"seçilmem seçerim" demiştim sana ki seçtiklerim bu lafı benden bir kez işitmişlerdir.
"çok iddialı" deyip gülümsemiştin bana, sevgilimi, dostlarımı hatta düşmanlarımı bu felsefeyle buldum.
bir de seni.
ben çok şey borçluyum bu titizliğe.

feysbukumu, telefonumu, yüzümü dahi esirgemedim senden, burası kasıyor mesene var mı dersen de işte bir tek o yok, prensipleri olan bir psikomanyağım.

bu iki kişilik en kaliteli zirveden aklımda kalan harıl harıl konuşurken yıldız asyalı'nın bir süreliğine dedikodusunu bitirip bizi dinlemeye gayret etmesidir. bi' de senin onunla ilgili "keman çalıyor sözde dışardan entel ama dedikoducunun teki" yorumun.- güldürdün peri.(piç mi diyecektim yuh artık)

ha bi' de ıslanmış hamburger mi ıslak hamburger mi yoksa sırılsıklam hamburger miydi hatırlayamadım o da güzeldi. teşekkürler.

not: unutmadan-26.01.2012 taksim, istanbul. (dilekçe gibi oldu, olsun.)

arz ederim.
gider olmuştur buralardan.
mana şairin karnındadır. şair "güven" vermiyorsa yazmayacaktır hiçbir sevdasını hiçbir kağıda.

gitme vakti gelmişse ve gitmemişse gitmesi gereken, gitmiştir aslında o vakit. sonrası maceradır. ince memed'in isyanı vardır sazın bağrında, duyan sağır olur, duymayan sağır... duymak istemeyenedir feryadım. gitme vakti gelmiştir artık !! kalıp yağmalamamak için güzellik bahçesinin efsunlu güllerini , dönüp bakmamak gerekir son kez bile arkaya.

deme ki istemeden gider mi insan ? gider !! hem de hiç arkasına bakmadan gider ki, baktığı yere geri dönmesin.

yazacak şey çoktur dostlar ama yazacak mecal yoktur. yürek sussun, gözler kapansın. yollar açık, gönüller kapalı...
şu sözlükte sağlam, kaliteli dediğim ender kişilerdendi ki gereksiz bir sebeple ayrılmaya karar vermesine çok sinirlendim.
tanrıya şükürler olsun reelde görüşebilme şansına sahibim-bu durum içime su serpse de uludağ sözlükte rutinlerim arasında olan woman in redi aratma alışkanlığımın değişmek zorunda olması can sıkıcı...
bir zamanlar, birilerini etkileyip yarım bıraktığı muhtemel bayan.

(bkz: tamara)
ağızda mistik bir tat bırakıp, aramızdan ayrılalı; 371 gün olmuş, ayrılıkçı suser.. hakikaten, keşke bir başka hesapla yazdığını bilsem ne iyi olurdu.
olur da burayı okursan, bir şekilde ulaş bana dostum.
ekşi sözlük'te başka bir kullanıcı adıyla okurlarına hizmet vermektedir.
Altmetin ve subliminalle kafayı bozmuş kişilerin dikkat dağıtıcı tabir ettiği medya unsurudur. Dikkat bir noktaya odaklandığında sub mesaj rahatlıkla bünyeye nüfuz eder efenim.
Kaynak: bir arkadaş.
https://m.youtube.com/watch?v=Hw88MWoqenQ