bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
nesildaş yazar. hoşgelmiş.
matrix'te degildir.
en güzel rus kızından daha güzeldir. net.
biscolata hakkında projelerimiz olan yazar *
hoşgeldin, henüz takipçisi değilim ama iyi bir takipçi olduğu söylenebilir.
kadın olduğunu öngören avcıların, nick altını doldurduğu yazar.
boğa burcu olması muhtemel. neden böyle düşündüm ki?
öyle bir nickle asla takdir alamayıp; sadece bu şekilde nickaltı kasabileceğini hiç düşünmedi mi ki?
elbette bunu hatırlatır insana.

http://www.youtube.com/watch?v=ejxFeS47OZ8
aldığı nickle nick altının doluşmasını isteyen; bunu eleştirenleri de, kendi gibi olmakla suçlayan yazar.

anlamadım ki; boyna yaftaladığım adamlar nick altıma yazsa ne? yazmasa ne? sonuçta onlar da, iyi şeyler yazmayacaklar değil mi?

gerçekleri suratlarına çarpınca insanlar böyle ödünleyip, suçu başkasına yıkıyor işte..

edit: bu yazıyı yazalı belli bir süre geçti, ve bu yazar arkadaş sürekli olarak bu yorumumu eksiliyor. sanırım diğer yazarlardan istekte bulundu, onlarda eksiliyorlar. zira; bir nickaltı yorumu bu kadar eksi alamaz.
(#13328637) harika yazar. seni çok seviyorum maykıl. *
bunalıma girmemesini tememni ettiğim yazar.

"ne olursa olsun, hayat güzel ve yaşamaya değer", bunu unutma.

saygılar.
attığı mesaj ile birlikte beliren kullanıcı resmi ile sharon stone karşısında boncuk boncuk terleyen polis gibi hissettirmiştir bizleri.

teessüf ederim la.
(#13473814) entrysiyle ırkçılığa doğru emin adımlarla yürüyen bir sözlüğe "dur" demeyi başarabilmiş duyarlı ve kendini bilen 8.nesil nesildaş yazar.
gelişmeler kısmında moderasyon tarafından duyuru ile yakında kitabının çıkmasını beklediğim yazar. nitekim entrylerinde bunun ışığını görebilmek mümkün. boş entry'sine rastlamadım bu güne kadar. son derece akıcı olması bi yana, olaylara olan geniş bakış açısı alkışlanasıdır.
bir adet illuminatici komplo teorisyeni malzemesi. bir kadın kırmızı giydi diye kötü olmak zorunda değildir ve bir kadının kırmızı giymesi "tutku"dan başka bir şeyi simgelemez.
(#13633548)
duygulara tercüman olmuştur.
(#13633548)
ötesi ne diye düşünüyorum. daha tatmin edici nasıl bir açıklama yazılabilir? hislere tercüman olmak, okunan her kelimede kendini bulmak, okuyucuya bunu hissetirebilmek öyle ya hakkaten yazar işi. işte budurların fenomeni haline gelebilecek, çerçeveletip duvarlara asılacak bir entry. tüm ruhumla ayakta alkışlıyorum. kitap arkası yazılara diz çöktüren manidar bir anlatım olmuş.

hala bu entry'ye eksi veren zihniyetse, kendi fikirlerinin ve ideolojilerinin ağırlığını taşıyamayarak, atalarının ileri demokrasi mirasını yok sayanlara alkış tutanlarla aynı safta olduklarını belli etmişlerdir. anlamından bi haber 80 yıldır aynı kulvarda koşturan laik camiyanın, yobaz diye nitelendirdikleri her fikir yumrukları sıkmanın neticesinde türemiş, sevimsizliklerle beslenmiş, dayatma politikası eşliğinde susturulmuş doğrulardan başka bişe değil! yazık..
(#13633730) nolu entryimde duygularıma tercüman olduğunu belirtmiştim. bu sabah aldığım özel mesaj üzerine "dur diğer yazdıklarına da bakayım" dedim içimden. okuduğum yaklaşık 15 entrysinin de duygulara tercüman olduğunu farkettim.

biraz geç farketmiş olsam da merakla takip edeceğim bir yazar daha oldu sözlükte.

kalavyesine zeval gelmemesi dilenen yazardır kendileri.(aha bu da tanım olsun)
(#13451668)
'ımhss.' dedirtmiştir. anlamını bilmiyorum. helal diye çevirebiliriz.
sevilen, koyu muhabbeti olan yazardır.

(bkz: woman in conversation)
(#13800231)

kadınca ve güzelce yazar ki tespitleriyle bazı kaşınan bünyelerde bulantı, baş dönmesi, halsizlik gibi rahatsızlıklara neden olur. hemcinslerini başarılarından dolayı ısıranlardan değil aksine kutlayan yüceltendir.
Beni benzetmeleri ile kopartan yazardır. Alemdir, sevilesidir, benden başkası benim kadar sevmesindir, oyarımdır. *
Kırmızılı Kadın 1984 abd yapımı romantik komedi filmidir. Özgün adı The Woman in Red olan film Şubat 1988'de Türkiye'de sinemalarda gösterilmiştir, Türkiye'de Ertem Eğilmez 1985 yılında aynı konuyu Şener Şen 'in başrolünü üstlendiği Aşık Oldum adlı filminde işlemiştir. Filmde dönemin nerdeyse tüm ünlü komedi oyuncuları rol almışlardı. Filmin uyarlama senaryosu ise Artun Yeres'e aitti ve bence bizim oyuncularımız orjinalinden daha güzel oynamışlardı.
güncel Önemli Başlıklar