bugün

kendi kendine triplere girip hesabı sildi en fazla 1 aya tekrar damlar buraya.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama ne götsünüz be! Ulan ben muhteşem şakalarımla sizi güldürdüm, bazen laf attım kabul ama ben gidince bu kadar entry girmediniz lan, püüü! Cinsiyetimiz dişi olmadığı ve sözlüğe yüzümüzü atmıyoruz diye yüzümüze bakmıyorsunuz, ayıp ayıp!
olum ilik gibi karıyı niye sildiniz lan.
Buralardadır yine muhtemelen.
kendisi silip gitmiştir hesabını kendi kendine tiriplere girip sildi gitti. ben silinsem en fazla 2 gün konuşulur bu silineli kaç ay oldu hala konuşuluyor.
bir kadın yada şöyle diyeyim bir insana çirkin diyince ne geçiyor elinize? önce bi kendi nasırlı ayaklarınıza, stresten yenmiş tırnaklarınızın kenarlarına ucundaki pisliğe, sigaradan vitaminsizlikten sararmış dişlerinize bakın.
sözlük adına umut verici bir gelişmedir.
yeni bir gelişme değildir. en azından bir senesi var.
Kanka seni ne zaman görsem aklıma şu karikatür geliyor ya.

Ne alaka diye sorma. Söylemem.

(img:#2171352)
sözlüğe uzun süreden sonra bir modun uğradığını gösteren sevindirici durumdur.
o kim ki ya? bazı yazarlar var neredeyse tüm başlıklarda ceylan gibi sekmeme rağmen hiçbir yerde göremiyorum kendilerini.
Eski bir yazardı. Birden fazla nick ile geldi. Aslında iyi bir kızdı, biraz asabileşiyordu.. herhalde kendisine yeni bir yol çizmiştir, zira buralarda olduğunu sanmıyorum. Biraz burun aşağı gidiyordu son zamanlarda, inşallah toparlanmıştır.