bugün

tam bir öğrenci sigarası. üniversite öğrencilerinin çoğunun kullandığı jti ürünü.
winston softun kardeşi.
bi arkadasımın box kelimesini max olarak soylemesinden oturu aklımdan silinmeyen sigara. her defasında bakkaldan bu sekilde istemiş ve adamda yanlısı duzeltme geregi duymadan vermiş..
soft tan çok daha iyi sigara...
son zamanlarda şekli kaymış, hatları iyice yumuşamış, yuvarlaklaşmış sigara. yapmayın böyle şeyler kardeşim. yadırgıyorum, yabancılıyorum, alışamıyorum. eski delikanlı, sert hatlara sahip kutuyu geri istiyorum ben. aslında başlık açacaktım ama şimdilik bununla yetinip, ilerleyen zamanlarda durum hala devam ederse kampanya mahiyetinde bir şeyler yapmayı düşünüyorum. *
her paket değişikliğinde tadıda git gide kötüleşen sigara. ilk hali çok güzel ve sert olan sigara.
içilecek en kral sigara. öğrenciyede uygun.
herşey değişilir winston box asla.
öğrencilik döneminde içilen marlboro'dan sonra iş yaşamına başlayınca downgrade operasyonundan sonra başlanılan git gide alışılan ve marlboro'yu aratmayan sigaradır. Kahvenin yoldaşı, cigerlerimin sırdaşıdır.
(bkz: magic box & legend box)
güzel olmayan sigara.
markası WINSTON olan ve KISA KUTU özelliğini taşıyan klasik paket şeklindeki sigara markasıdır. sigaranın hepsini sağlığa, maddi boyuttada zarar olarak algılıyan ve içmeyenler adına hiç bir anlam taşımamaktadır. an itibari ile fiyatı 3,75 tl dir.
bu sabah itibari ile fiyatı 3,90 tl olan sigaradır.
her daim müdavimi olunan sigara.
son zamanlarda fark ettigim uzere sigaranin icine koyulan tutunun miktari azaltilan sigaradir bu, hani su kirmizi ve kapakli olani.

sigaranin fitili mi dersiniz artik sungeri mi dersiniz, ya da izmariti diyenlerden misiniz bilmiyorum ama, bu sigaranin o pamuguyla tutununun bulustugu noktada ozellikle tutunun az olmasindan dolayi bir bozarma, burusma, kizarma, tansiyon dususu falan oluyor. burdan winston u ureten sirkete seslenmek istiyorum izin verirseniz, ne sikim sigara yapiyorsunuz bilader? para veriyoruz biz buna. bu arada almanyadaki kezban halama da selamlarimi iletiyorum.
öğrenciye yapılmış yeni komplodur. önceden ucuz olan fiyatı ile dost olan mütemadiyen şahıs sonradan haftalık 100 lira harçlığın 50 sini götürmektedir. böylece öğrenci pazara gidememekte ve marketi unutmaktadır. ayrıca kraker almak için paraya kıyamayıp winston box aldığından annesinin gönderdiği erişteleri kraker niyetine kemirmiştir.bizzat kendim.
yapımı sırasında şarapla yıkamanın da etkin olduğu tek sigara markasıdır.
jti'da çalışan arkadaşımım dediğine göre, winston soft ile arasında hiç bir fark olmayan sigara. soft, paketinden dolayı cepte ezildiğinden dolayı insanlara daha hafif geliyormuş, yoksa box ile arasında fark yokmuş.
eski sevgilidir.*
Softunun yanında sigara sayılmaması gereken tütün parçası.
günde iki paketini teste tabi tuttuğum sigaradır. Not: hergün testleri başarı ile atlatabilmektedir. neyse yak bi sigara...
senelerdir içtiğim, değiştiremediğim en yakın dostum. şu anki fiyatı 4.300 olması ve bu bir öğrenciye ağır gelmesine rağmen ısrarla bırakamıyorum. bir öğün az yiyorum ama içiyorum. kim ne derse desin kendi içimde mutluyum lan. *
öğrencilerin ekonomik krizdeher çeşit sigarayı içtikten sonra karar kıldığı sigaradır. idealdir.
5.5 lira olmuş sigaradır.
softa rağmen hala bir albenisi olmadığı halde hala satılmaya çalışılan ot.