bugün

şu sıralar ilginç bir hata ile cool bünyeleri sarsmakta.

efendim msne eklediğiniz kişi sizi beni silmiş hain! olarak görüyor ve kavga çıkıyor. oysaki kimseyi silmiyorum. eklediğim kişiyi silmiş gibi gözüküyorum. ne biçim hata lan bu msn? yazık.

kınıyorum, parası neyse vereyim de düzelt şunu bill. ayıp.
msn live plus 2009 ile çoklu oturum sorunu çözülebilir, hatta daha bi şekilli olur. ayrıca birden fazla yerde aynı anda oturum açma özelliği vardır. *
m.ö den kalma ve ekran kartı seviyesi yerlerde sürünen pc lerin pek sallamadığı ve yüklense bile açılmayan program. *
lanet emperyalizm dayatması.*
--spoiler--
bunu yüklemezsen emesene giremen!
--spoiler--

(bkz: yok ya)

edit: ağzına sıçtığımın programı kendi kendine kapanıyor.
dayatmaci yaklaşimiyla nostarjik kullanıcılarini üzen program.. *
o değil de, neden bütün arkaplanları kızlar için hazırladınız diye bağırtan program; lan cıvıl cıvıl hepsi. bir de pencereyi büyütünce çözünürlüğü de değişiyor. bunu yapmayacaktın windows live messenger.
cebren ve hile ile indirilmek zorunda kalınan program.
bide secenek sunmuslar utanmadan yenı surumu yuklemek ıstermısınız dıye evet ya da hayır demek hıc bır seyı degıstirmezken ne bu özgürlükçü seçimci tavırların msn dıye soru yoneltılesı programın 2009 modeli.

edir:an itibariyle indirilen kurulan ama eskıyı ozlemle aratan program.*
işletim sistemi orjinal olmamasına rağmen yükleme esnasında sorun çıkmamasına da şaşırdım. yüklemeden hemen sonra format atarım artık naapalım derken birde baktım sorunsuz yüklendi. yani;
(bkz: windows teğet geçti)
uzun süre yüklememek için direttim ama olmadı. malesef bugün itibari ile yüklemek zorunda kaldığım program.

"oturum açmak için yeni sürümü yüklemek zorundasın." evet mi? hayır mı? no ulan no.
her yeni sürümde daha da iğrençleşen ve malesef etraftaki herkese kangren gibi yayıldığı için vazgeçmemizin mümkün olmadığı windows live messenger serisi uğruna microsoft'un yediği en son boktur. "çevrimiçi" yerine uygun falan yazan bir garabet; icq serisi mumla aranırken bu salak im msn messenger 7.5'i bile mumla aratmıştır. bu ülkede herkesin yaygın kullandığı her şey mi boktan olmak zorundadır arkadaş?
arayüzüne bir türlü alışılamayan, gereksiz özellik birikintisi.
(bkz: hızlı bir ileti paylaşın)
(bkz: doğan görünümlü şahin)
kurulduktan sonra kalkmayan program. format attıran cinsten.
messenger discovery ile çalışamayan program.
discovery yi açarsanız msn direk kopuyor. buna bir çözüm istiyoruz, sayın messenger discovery yapımcıları.
bir boka benzemeyen...
8.5 sürümünden sonra tat vermeyen messengerdir. yükledim lakin kaldırdıktan sonra bilgisayara 8.5i geri yükleyemedim. bilgisayarı kendine aşık edip sabote ettiğini düşündüğüm windows live messenger.
kurup biraz çalıştırmam ile yaşattığı sorunlarla silip 8.1 e dönmeme neden olan yazılım. avatarları sola çekmişler alıştıydık halbuki sağda. uzun sürede yüklenmesiydi falan gıcık olmuş.
windows live messenger 8.0 'ın tasarım bakımından çok daha gelişmişi.aslında her bakımdan gelişmişi. BETA sürümünün hatalarıyla uğraşıp durduktan ve zar zor sildikten sonra kararlı sürümünü duyduğum program.
ana pencerede kişi listesinin sağ üstündeki kişi listesini düzenle mottosundan yenilikler, gruplar, sık görüşülenler falan kaldırılabilir, kişi listesi görünümü düzenlenebilir.
"kişisel neyimiz oldu ki kişisel iletimiz olsun" diye skimsonik esprilere maruz kalan <kişisel bir ileti giriniz> ibaresini kaldırıp "Hızlı bir ileti paylaşın ibaresini getirmiş olan sürümdür. candır.
avatar boyutu olarak 200 kb düşünmüşler ne yazıkki. müthiş bir gif'im vardı 208 kb'lik halbüki...
artık ileti bölümünde ileti yazmıyorken ''kisisel bir ileti yazin'' yerine ''hızlı bir ileti paylaşın'' yazmaktadır...hoştur güzeldir ancak eski sürümlerde kişileri online offline olarak sıralayabilirken bu sürümde öyle bir şey yapamıyoruz..

edit: yapıyormuşuz lan sağ üstteki ''kişi listesi düzenini değiştir'' butonundan..
Yaklaşık 2 hafta kadar önce yüklediğim, ama 1-2 gün kullanabilmemin sonunda bir anda beni msnden atan ve bir daha bağlayamayan yeni messenger sürümü. Hayır, başka mail adresiyle de girebiliyorum, anlayan varsa beri gelsin. Verdiği hatalardan başka bir meziyetini göremedim şimdilik. Sanırım artık final sürümü de yayında.
görsellik açısından güzel olmuş yeni avatarlar, temalar, arkadaşların yaptığı değişikliklerin yenilikler altında görünmesi.. aynı zamanda çok sakıncalı şeyler yapılmış sürümde. konuşma penceresinin üst menüsüne görüntü özelliği koymuşlar 3 defa görünüm diye okudum, tıkladım, kamera başlatılıyor dedi. lem yanlışlıkla açsan gitsen karşıdaki adam elinde mısır cipsi seni izleyecek.