Geçen sene windows 10'u yüklemiştim. her şey iyi güzel fakat, ne saçma ki, starter'la canavar gibi açılan şeyler bunda açılmıyor.
büyük ihtimal geri yükleyeceğim sürüm.
insanların ön yargılı oldugu windows sürümüdür. denetim masasından arka plan dahil işlevleri yeterli derecede yapabilme kabiliyetine sahip sürümdür. sadece tema yüklenmez ve buda çok önemli değildir. şunu söylemekte fayda var en dandik lisanslı sürüm en kral korsan sürümden daha stabil çalışır.
nasıl format atılıyor bununla. çok merak etmekteyim. internet download manager in deneme sürümü haftaya doluyor. satın alacak halim yok programı. 1-2 ay daha deneme sürümlü kullanmak için bilgisayara format atmam lazım. windows 7 cd im var. hiç format atmadım hayatımda. bilenler bi el atsa iyi olur.
şu linkteki programla masaüstü fotoğrafını değiştirebilirsiniz:
http://www.box.com/shared/00ziman92h
okullarda kullanılması lazım gelen fakat kişinin evindeki yada iş yerindeki bilgisayarlar için leş gibi bir işletim sistemidir.
kullandığım işletim sistemi..duvar kağıdı seçilemeyen işletim sistemi..windows xp nin gerisinde kalmış.
arka plan değiştirememe zırtoluğu var.
windows 7 system hack kitabından faydalanarak saçma kısıtlamaları kaldırdığınızda inanılmaz hızlı çalışan işletim sistemidir. güvenlik açıkları ayyuka çıkmışken bankacılık alışveriş gibi işlemlerin daha güvenli ya vista yada linux tabanlı işletim sistemleri üzerinden yapılması daha doğrudur.
microsoft'un işin b*kunu çıkardığını gösteren işletim sistemidir.
bilgisayardan derhal kaldırılması gereken işletim sistemidir.
terbiyesizin önde gideni adamı kanser eden windows. lan sen işletim sistemisin gerizekalı ne işe yarıyorsun telefonlardaki işletim sistemleri senin eline verir. arkadaşım microsoft un gözünü para bürümüş millet ultimate alsın diye böyle bir vaka cereyan etmiş. sevgili bill gates kulakların çınlıyormu ben bu netbook u aldığımdan beri. işin özü beni rezil rüsva ettin sende olasın denilesi işletim sistemimsi gibi birşey.
kullandığım sistemdir. duvar kağıdını değiştirememe ve bilgisayar özelliklerini değiştirmesi karmaşık olduğu için kıl olduğum sürüm. derhal alemin kralı xp ye geçeceğim.
duvar kağıdı değiştirememe gibi anlamsız bir kısıtlama koyulması bakımından çok itici gelen windows 7 sürümü. son yapılan açıklamalara göre 3 program kısıtlaması kaldırılmış ve iyi de edilmiş. bu zamanda windows adamın aynı anda kaç program açacağına , duvar kağıdının ne olacağına karışıyorsa vay halimize.
dvd oynatma; duvar kağıdı, renk ve ses temasını özelleştirme, çoklu ekran desteği, windows media center özelliklerini içermeyecek; ancak kullanıcının önüne aynı anda en fazla 3 program limiti koymayacak windows 7 sürümü.