görsel
Artık yeter denilesidir. Tarafsız kaynaklı bilgi istiyoruz. Birileri objektif bilgiye erişmemizi istemiyor. Biliyoruz.
(bkz: diktatörlük)
yıl olmuş 2019 birileri çıkıp ''diktatör olsaydı diktatör diyemezdiniz'' demesi var. la bir diktatörün diktatöre dönüşmesi için bunu telaffuz etmemize gerek yok. burası iran değil arabistan değil kuzey kore değil burası türkiye cumhuriyeti.
http://www.0wikipedia.org adresinden direk girilebilen sitedir. yasak yoktur.
Paralel yapılanması olan wikizero açıktır. Ziyanı yok.
halk zaten okumuyor, araştırmıyor ki neden sorun olsun bu cehalete.

+poşetin paralı olması ve yapılan tepkiler
+wikipedia nın kapatılması ve tepkiyi bırakın insanların bu siteden haberinin bile olmaması.
türkiye'nin diktatörlükle yönetildiğinin kanıtıdır.
Ülkece bir ömür boyu utanırız artık.
Adresin başına 0 koyunca giriyor neyin duyarını kasıyosunuz mk.
bilim kapılarını kapatan devletler, medeniyet koridorlarından geçemezler..
Özledim. Gerçekten wikipedia'yı çok özledim. Sadece ders için değil girip herhangi bir şey okuyup araştırmayı da özledim. Artık kalksa da biz de kavuşsak ona.
1.ci recai ye küfür ediyorlarmış diye hala kapalı.
devam eden durum. ama olsun. eğer ki yüce halifemiz 1. recep tayyip hazretleri istiyorsa bir bildiği vardır. o varken biz kullara söz düşmez.

bilgi mi veriyor? alın bunun kellesini!
milletçe hala ses çıkarmıyor oluşumuz.
çağdışı, vizyonsuzluk, 3. 4. 5. sınıf muamele kötü bir durum eziklik
tek bir google eklentisiyle halledilebilen bir durum.

yasaklar bilgiye engel değil.
facebook, twitter, ya da instagram bu kadar süreyle kapalı olsaydı yıkarlardı ortalığı. iş bilgiye gelince kimsenin umrunda değil.
Açılmasını halen bekledığim bir kaynak; ancak talepler şunlar,
Türkiye, Wikipedia'dan ülke içerisinde temsilcilik açması, uluslararası hukuka uygun davranması, mahkeme kararlarını uygulamaları ve Türkiye'ye yapılan karartma operasyonlarının bir parçası olmamasını talep etti.
Dört talebin yerine getirilmesi ve içeriklerin kaldırılması durumunda sitenin yeniden erişime açılacağı belirtildi.
Olay, iddialara göre teröre destek veren içerikler nedeniyle erişim engeli uygulandı. Ayrıca sitede bulunan Türkiye'yi DAEŞ terör örgütüyle aynı zeminde gösteren içeriklerin kaldırılmaması aksine Wikipedia tarafından koruma altına alınması nedeniyle erişim engeli geldi.
abi tek gerçek ve adam akıllı bilgi sitesi yazık ediyonuz.
Vikipedi ye girmenin birçok yöntemi var ama burada yazmayacağım şimdi onu da engellerler.
Wiki gitti bir gecede cahil kaldık. Ne cahil adamlarız.
Wiki yasaklı olsa da girme yöntemini biliyorum isteyenler mesaj yoluyla ulaşabilir.
Aradığım çoğu bilgi Wikipedia'da çıkıyor ama kapalı olduğu için alternatifini aramak zorunda kalıyorum.
Her seferinde bir umut tıklıyorum ama sonuç değişmiyor.
Umarım en kısa zamanda açılır
ulkemizi teroeist olarak tanimlayan bir sitenin kapali olmasi dogaldir. bunu fransa da yapar gerektiginde almanyada.
facebook'ta şu sayfalara baktıkça ne kadar lanet bir ülkede yaşadığımı bir kez daha anlıyorum. insanlar hayatlarını ne kadar zevkli şeylerle uğraşarak geçiriyor. zaman ne kadar değerli onlar için. biz ise daha internet sansürünü bile aşamamışız. şu an ülke gündemimiz ucuz et. daha karnımızı bile doyuramıyoruz ama avrupa bizi kıskanıyor.

https://www.facebook.com/...biFeOC32O_2GQ&fref=nf

https://www.facebook.com/...Gub-3K5UoRo-3H8u-ygftJbxE
bak hatırladıkça sinirleniyorum.