bugün

kezbanusları göt etmişlerdir, on numara olmuştur...

görsel
merdiven şakası yarmıştır.
Harika sosyal deney videolarına sahip youtube kanalı. Çocuklar çok başarılılar, doğallar ve komikler. Nasıl olur da şimdiye kadar keşfedememişim şaşırıyorum.

Bluetooth deneyi fena güldürmüştür:

https://youtu.be/A0lOA8Tecdo
gayet güzel youtube kanalı. daha fazla aboneyi hak ediyor.
Yeni gördüğün YouTube kanalı. Ben beğendim; içerikleri falan çok güzel.
her fırsatta ekşici olduklarını belli etmeseler güzel oluşum.
daha önce kadıköyde denk gelip kollarına dokunduğum ve biraz yürüdükten sonra geriye dönüp ''sizi seviyorum'' diye bağırarak destek olmaya çalıştığım youtube kanalıdır. oldukça keyifli işler çıkarıyorlar. takip etmekte fayda var.
işsizler piyasasındaki vasat kanallardan biri.
bi bok yaptığını sanan bir avuç şapşik.
kanal isminden belli zaten "why shy?" "utanmak neden?"
harbiden saçma salak videoları var.
özgüveni yüksek bir avuç şapşal.
cesur gençler olarak nitelendirilebilecek youtuber grubudur. insanların verecekleri aşırı tepki ihtimaline rağmen yine iyi dayanıyorlar.
Uguru sari montsuz gormeye aliskin olmadigimiz kanal.
güzel şeyler yapan, beni cidden güldürmeyi başarmış gençlerdir.

yolunuz açık olsun o zaman.
Ekşicidirler.
vidyo yuklese de izlesek.
izlemeyenin gerçekten çok şey kaybettiği grup. beni çok güldürmüşlerdir allah da onları güldürsün. videoları kısadır, gece gece neşelenmek isterseniz açın bir tanesini izleyin.
sosyal deneyde rakibi yoktur. uğuru yazın bile sarı montlu görmek istiyor insan. anneler ve kadınlar günü videoları insanın içini ısıtıyor.
insanı güldüren sosyal deney tarzı videolar çeken grup. özellikle içimizde gerçekte var olan karakterleri yansıttıkları videolar çok hoş. insanlar '' aha bu benim demek ki dışarıdan gülünçmüşüm . '' muhakkak diyorlardır.
Sevdiğim bir kanal. Gerçekten.
Talha nerde ibneler?
ıssız bir adaya düşseniz menünüzü 1 lira farkla büyük boy yapmak ister misiniz lkasjdlsajk.
bir yutup kanalı.
Açık ara en başarılı youtube arlardan biriler... O kadar bölümde Nasıl hala birilerinden dayak yemediler, anlayabilmiş değilim.
şimdi müsait değilim ama yorum dursun geri dönüp editleyerek yazacağım.
youtube'daki kaliteli kanallardan biridir.

güzel işler yapıyorlar. çektikleri sosyal deneyler büyük cesaret istiyor. bu yüzden beğenimi kazanıyorlar.

fakat daha sık video yükleseler daha iyi olacak.
Uzuuuunca bir süre sonra yeni video atan kaliteli bir YouTube kanalı.
Daha 5. 000 abone falandılar o zaman tanımıştım kanalı. Videoları kısa olsa da buldukları ya da uyarladıkları fikirler tek kelimeyle muazzam. Tek eksikleri videoları düzenli bir moda oturtamamaları. Arkanızdayız arkadaşlar.