iyi dediğimizin 3 gün yaşadığı bir yutup kanalı.
1 senedir ortada yoklar. çok eğlenceli ve komik bir kanal.
videolarını keyifle izlerdim. gayet eğlenceli ve yaratıcı içerikleri vardı. acaba ne oldu da video çekmeyi bıraktılar? bilen varsa söyleyebilir mi?
Tüm videolarını bir gün içinde bitirdim. Sorun şu ki bu videoları 1 ekimde bitirdim ve 7 ekimde ortaöğretimden sınava girecektim. 1 günümü çaldılar fakat pişman değilim. o kadar hayranlık uyandıran bir kanal kendisi.
gece gece beni youtube'a kitleyen über eğlenceli kanal. elemanlar efsane, sosyal deney ve mizahi harmanlamışlar. aynen devam canlar.
Daha 5. 000 abone falandılar o zaman tanımıştım kanalı. Videoları kısa olsa da buldukları ya da uyarladıkları fikirler tek kelimeyle muazzam. Tek eksikleri videoları düzenli bir moda oturtamamaları. Arkanızdayız arkadaşlar.
Uzuuuunca bir süre sonra yeni video atan kaliteli bir YouTube kanalı.
youtube'daki kaliteli kanallardan biridir.

güzel işler yapıyorlar. çektikleri sosyal deneyler büyük cesaret istiyor. bu yüzden beğenimi kazanıyorlar.

fakat daha sık video yükleseler daha iyi olacak.
şimdi müsait değilim ama yorum dursun geri dönüp editleyerek yazacağım.
Açık ara en başarılı youtube arlardan biriler... O kadar bölümde Nasıl hala birilerinden dayak yemediler, anlayabilmiş değilim.
ıssız bir adaya düşseniz menünüzü 1 lira farkla büyük boy yapmak ister misiniz lkasjdlsajk.
bir yutup kanalı.
Talha nerde ibneler?
Sevdiğim bir kanal. Gerçekten.
insanı güldüren sosyal deney tarzı videolar çeken grup. özellikle içimizde gerçekte var olan karakterleri yansıttıkları videolar çok hoş. insanlar '' aha bu benim demek ki dışarıdan gülünçmüşüm . '' muhakkak diyorlardır.
sosyal deneyde rakibi yoktur. uğuru yazın bile sarı montlu görmek istiyor insan. anneler ve kadınlar günü videoları insanın içini ısıtıyor.
izlemeyenin gerçekten çok şey kaybettiği grup. beni çok güldürmüşlerdir allah da onları güldürsün. videoları kısadır, gece gece neşelenmek isterseniz açın bir tanesini izleyin.
vidyo yuklese de izlesek.
Ekşicidirler.
güzel şeyler yapan, beni cidden güldürmeyi başarmış gençlerdir.

yolunuz açık olsun o zaman.
Uguru sari montsuz gormeye aliskin olmadigimiz kanal.
cesur gençler olarak nitelendirilebilecek youtuber grubudur. insanların verecekleri aşırı tepki ihtimaline rağmen yine iyi dayanıyorlar.
kanal isminden belli zaten "why shy?" "utanmak neden?"
harbiden saçma salak videoları var.
özgüveni yüksek bir avuç şapşal.
işsizler piyasasındaki vasat kanallardan biri.
bi bok yaptığını sanan bir avuç şapşik.
daha önce kadıköyde denk gelip kollarına dokunduğum ve biraz yürüdükten sonra geriye dönüp ''sizi seviyorum'' diye bağırarak destek olmaya çalıştığım youtube kanalıdır. oldukça keyifli işler çıkarıyorlar. takip etmekte fayda var.
her fırsatta ekşici olduklarını belli etmeseler güzel oluşum.