bugün

gözünü cikarip göz kuresinden sikeceksin bunlari, olum tek tek niye yaziyosun, zirt zirt telefon titriyo, uzun yaz ama bir kere yaz got.
Benimdir bu bunun yerine sesli anlatip sesini kaydedip atmak daha mantiklidir.

edit:whatsapptan mikrofona tıklayın ve ne yazıcaksanız oraya konuşun karşinizdaki de dinlesin.
Bu kadar salak olmayin ya.
sizi hatta tutmaya calisir. her yazdigimi oku diye israr eder.
tek tek mesaj diyor arkadaşlar tek tek harf demiyor.
ona inatla roman paragrafı gibi bir seferde yazıp gönderilmesi gerekir, hadi hodri meydan.
zuckerberg denyosuna çalışıyordur.
Mesaj paketlerinin el yaktığı zamanları görmüş, geçirmiş bir abimizdir. O zamanlar tüm attığı mesajları tek tek sayarken şimdi bedava mesajlaşmayı görünce ne olduğunu anlamamış, mutluluktan kendini sikecek duruma gelmiştir. O mutlulukla sizin de kafanızı sikmektedir.
eski zamanlarda telgraf almış gibi hissediyor insan.

şimdi stop.

bu işi stop.

ne zaman stop.

halledeceğiz? stop.

bana stop.

hemen stop.

bir stop.

tarih ver stop.
daha kötüsü facebook messenger uygulaması kullanan birisine gönderilen tek tek mesajlardır.
benimdir. seviyorum var mı?
Harf harf yazan ibneyle yarisamaz bile.
H
A
Y
D
I
E
Y
V
A
L
L
A
H
!
alışkanlıktır.
Allah'ın cezasıdır. insanı çıldırtıyor, böyle bir şey olamaz.
yılmaz özdil tarzı yazı yazma sanatını icra eden insandır.
hızlıca cevap verilmesini istediğim zamanlarda bende yapıyorum, ileri gidip harf harf yazdığımda oluyor tabi ama çalışıyor.
aslında uzun zaman alacak bir mesajlaşmayı kısaltan bir durum. sonuçta günlük hayatta konuşurken de kelimeleri bir araya getirerek oluşturuyoruz cümleleri. sms'lerde bu pek mümkün olmuyordu fakat whatsapp bu imkanı sağlıyor.
enter'ı boşluk tuşu olarak kullanan insan.
Işte
Ben de
Gittim
Evi beğendim
Tuttum
Eşyalar
Hazır
..........
........
.......

Ulan tek tek yazmasana çilink çilink telefon ötüyor sinir oluyorum.
iliğine kadar titretir..
Notları, sınav sorularını ve cevaplarını atıyorsa ağzı burnu yenir.
seni
zerre
sevmiyorum
başını
tak
tak
tak
diye
sikeceğim
napcan
be
ni
mi
öl
dür
cen
Hızlı ve uzun uzun cevap verilmesi en güzeli.
Babadır, dededir.
Telefonu bir gün kırarsam bu gerekçeyle kıracağım. Yaz abi zaten beynin yok sinyal kopuk belli bari yaz. mına kodumun andavalı nasıl sinirlendim ya. Parmakları kırılası insandır.
direk engellenmesi gereken insandır. daha tek bir cümleyi kesintisiz yazabilecek beyin kapasitesine sahip olmayan bir sığırla ne işimiz olur bizim amk. ne yazacaksan tek mesajda yaz amk çocuğu.