bugün

erkek grubuna mesaj atmak icin niyetlenip icinde hocaninda bulundugu gruba mesaj atmak kadar kotusu var mi ya.
Telefon kullanmayan yazarların kafası rahattır.

Buraya yazılanları sırıtarak okur.

(bkz: oh iyi olmuş)
Grupta konuşurken aynı anda gruptan biriyle özeldende konuşuyoruz. Gruptaki bi kıza söverken salak gruba yazmıştı. Gece gece hönkürerek güldüm.
Sadece bir kere yaptım bu Hatayı. Arkadaşımın saçma salak iki tane fotoğrafını aramızda resmiyet rüzgarlarının esip bir türlü dinmediği bir proje grubuna göndermiştim. Sonra mı? Evet klişe. Yanlışlıkla oldu kusura bakmayınlar falan. Arkadaş da aynı grupta olduğu için rezil olduğu ile kalmıştı sadece. Yani sözün özü şu ki her zaman dikkat çekmek için yapılmıyor bunlar.
Ben yapıyorum bunu. Geçen kızlar grubuna atacağım ders notumu kuzen grubuna atmışım. Bütün gün 'Bu seferde amfi mi kapatıyoruz sarı?' * ,'bakiiim neymiş a Rönesans... Evet hakko Rönesans sanayisi sende, ebuş tarih sende, zuzu gıda rönesansı de sende, evet almayan? Sarı sana da sanatı kaldı artık yapacak bir şey yok' gibi sonu gelmeyen bir sürü mesaj aldım. Açıklasaydım bari. Yanlış attım diyeydim...
Telefonu çok hızlı kullanmaktan oluyor.
muhtarın başına gelmiştir. o biçim görüntüsünü yanlışlıkla komuşuya atıp, haberlere manşet olmuştur.
amacı dikkat çekmek olan eylemdir. genellikle ''aşkım naber'' yazılır.
bu aralar okul müdürleri ve muhtarlar bu durumdan çok muzdaripler.
Bi ara hocanın olduğu gruba hocaları hedef alan küfürlü bi mesaj yazmıştım. Hoca da olur öyle şeyler bebeğim sınav haftası gerginliği dedi amk.
Kız arkadaşım whatsaptan yazmış görmedim, duştaydım.
Duştan çıkınca yaklaşık 20 erkeğin olduğu gruba; tatlım duştaydım şimdi çıktım yeni gördüm yazdim. Sonrasi mi? Ne zaman duştan çıksalar tatlim dujdan şimdi çıktım diyo pezevenkler.
allahtan yalnız bir adamım hiçbir grupta yokum telefon rehberimde boş sıkıntı yok.
üniversite wp grubuna, en samimi olduğun gruba atacağın ağzın yamuk fotoğrafı atmak...
bi kere başıma gelmişti. çok sinirli ruh haliyle hayal gücümün sınırlarından çekip çıkardığım küfür yazmıştım. hem de iş arkadaşlarımın olduğu gruba. ben olayın mahcubiyetini yaşarken onlar da okuduklarının şokunu atlatıp kahkahaya boğulmuştu. ne zaman aklıma gelse utanırım. şimdi aklıma geldi yine utandım. *
Whatsapp gruplarına dahil olmadığım için yaşamadığım sorundur.
sigara içtiğime dair bir mesajı babamın olduğu gruba attım. şans ki kardeşim evdeydi de hemrn gidip sildirdim.
bir de özelde gruptan birinin aleyhinde konuşurken onu gruba atma versiyonu vardır.
Erotik fotoları erkek grubu yerine eski mezunlar grubuna atan arkadastan halen haber alamıyoruz.
kadınlar için sıkıntılı olabilen durumdur. misal; 7 kişilik grupta bulunanlardan 3 kişisinin diğerlerinden gizli ayrı grubu varsa; ve buradan diğer ekibi çekiştirirken yanlış gruba mesaj atılırsa tam sıçış.
özet olarak yaşasın gıybeting ve fakat dikkatli gıybeting.
http://m.mynet.com/whatsa...m=webdesktop&u=iphone
En trajik olanı budur herhalde. Mahalle grubuna abi manyak bir durum. Çıldırırsın.
Ben bu mallığı çok sık yapar oldum ama hadı sonumuz hayrolsun .
arkadaşına attım sanıp hocana küfürlü mesaj atmakta farklı bir versiyonudur . Can yakar , yerin dibine sokar.
En kötüsü yanlış atılan msjdan sonra saatlerce gruba msj gelmemesidir.
Bir defa yaptığım yanlışlıktır. iş arkadaşlarına kiralık ev fotoları göndermiştim. Yanlışlıkla gönderilmez diyenler olmuş. Düşman başına ne yanlışlıklar gördük.

http://mobil.hurriyet.com...graf-gonderen-li-40271487
(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)