bugün

mektupla haberleşmek istiyor olabilir. Geleneklerine bağlıdır.
kullanmak istemiyordur. Ne gibi bir amacı olacak başka. içiniz fesat.
Mesajlaşma ile vakit kaybetmek istemiyordur. Bu sebeple mantıklı görünse de bazı önemli duyuruların whatsapp'ta paylaşılması, onun geride kalmasına sebep olacaktır.
Insanlardan iletişimden uzak kalmak istiyordur belki.
Telefonu watsap için elverişli değildir .. yahut gerek görmüyodur. .
Kimseyle konuşmak istemiyodur sıkılmıştır.
hayatı uçlarda yaşayan insandır. Çok şey yapmamak lazım.
Amaç marjinal olmak filan değildir. Eğer sevgiliniz veya flörtünüz yoksa saçma geliyor. Teyzem yurtdışında yaşadığı ve sesini duyabilmemin en makul yolu whatsapp olduğu için silmiyorum mesela ben. Yoksa çooktaan silmiştim. Ne uğraşıcam ikidebir mesaj atan salaklarla.
yaşamaktır iste. istesem mesajlaşıcak kişide bulurum.

ama ne gerek var ki? diye düşünüyorum.
telefonu uyumlu değildir.
daha bugün gördüm kız m.ö 5 yılında üretilen 1100 nokia kullanıyordu. şimdi bu kız mı whatsapp kullancak.
hala 160 karaktere sığan aşklarla avunuyordur o.
belki, insanlar saçma, mantıksız geliyordur, insanları anlamıyordur, yalnızlığı sevmese de her insana katlanamıyordur, çevresini kalitesiz buluyordur,

daha ötesi insan kelimesinin anlamına varmıştır

insan, evrendeki olunabilecek en yüce canlıdır, fakat biz bu ismi kendimize vermişiz biz aslında beşeriz, beşerler insan olmaya çalışır fakat her beşer insan deildir dha doğrusu insanlık bir hedeftir beşer için.
iletişimin yükünü fazla fazla omuzlarında taşımak istemeyen insandır. Teknoloji yormaya, tüm zamanını çalmaya başlamıştır, bazı şeyler de eksik olsundur.

Geçenlerde ağabeyime bir foto atmam icap etti, whatsapp kanalıyla ışınla diyor. E benim whatsappım yok beybi. Adam şaşırdı kulaklarına inanamadı. Sanki ben bütün mevzuların içindeyim, her yönden gelişkinim de bir whatsappım eksik kalmıştı.
Yavv yeter bu kadar zımbırtı, bu kadar saçmalık!
insanlar bana ulaşamaz ben istersem ararım diye düşünüyor olabilir.
Çok işi düşen arar artık diyip kullanmıyorum.
Yazma fikrine karşı whats ap arama olayından bi haber. Ortada delil bırakmak istemez. manyak olabilir.tembeldir. ne ayak aceb högh whats kullanmiyor şaşırtıcı bir durum yok. Kullanmasada hayat akışı devam ediyor. Stabil.
Önemliyse ara, arayacak durumda değilsen sms at. Felsefesini edinen kişidir benimdir.
bilgisayar mühendisidir. kendi kullanacağı uygulamayı kendisi yazmak istediği için whatsapp uygulamasını cihazına kurmamış olabilir.

sahi var bu insan. tanıyorum. evlidir. bir çocuk babasıdır.
ç.içi, en son ne zaman girdin, son giriş bilgilerin neden kapalı, fotoğrafın neden değişti gibi sorulardan nefret edip kaldırmış olabilir. imrenilecek insandır.
Normal olmak. Ya da öylesine yaşamak. Evet.
vurdurmaktır. net.
Bununla sözlükte övünüp kız düşürmektir.