bugün

wp de henüz bulunmayan.
Geliştirilmesi gerekir yoksa kullanmaya değen uygulamadır.
uzak mesafe ilişkisi yaşamayanlar bilmezler ne kadar önemli bir şey olduğunu. hele hele başka bir ülke başka bir kıtayı arıyorsanız hayat kurtarır whatsapp call.
Genelde yanlışlıkla kullanılan whatsapp özelliğidir. Ayrıca ses bir hayli gecikmeli gidip gelmektedir. bu nedenle konuşurken karışıklık oluyor.
olmasa çok daha güzel olacak olan özellik. dokundum diye hemen araman şart mı arkadaş bir sorsana "emin misin" diye...
Oldukça gereksiz kalksın istiyorum sürekli herkesi yanlışlıkla arıyorum.
kullanımı basit olan görüşme yöntemidir. bence sizde bir sıkıntı var.
en azından kızı aramışsın.*

- muhittin abi? çağrı atmışsın watsap tan.

+ yanlışlıkla oldu koçum ya.

- abi sen benim fotoğraflarıma mı bakıyon gizli gizli..

+ mücahit uzatma yanlışlıkla dedik!

hoş olmazdı şimdi bunun gibi bi şey.

çok pislik bir özelliktir.
samsung ve sikik android cihazlarda karşılaşılan durumdur. iphone alın rahat edin.
o kadar kurcalamama ragmen yanlislikla birini aramadim.

mark zuckerberg whatsapp aramasinin sirrini acikladi

''bence hersey normal siz gerizekalisiniz''
Yanlışlıkla aradığımı sansınlar diye bir kaç kisiye kendimi hatırlatma amaçlı yaptığım eylem.
3 yıl önce ayrıldığım sevgilim tarafından arama geldi. Bakayım derken ben de aramış oldum, panikle kapattım, neyseki ilk aramayı o yapmıştı. Karşı taraf da takipteymiş anladık. iyi mi oldu? Hayır.

Derken şöyle bir bakayım dedim, kesin kararlıydım facebooktan da bakmayacaktım, ki 5 ay kadar başardım bunu. Beğenilerinin birçoğu gelinlik, mobilya mağazaları sayfaları, düğün hazırlıkları ile ilgili türlü çeşitli sayfalar.. Yani evlilik hazırlığında belli ki.

Hayatında başkası var, Evlilik hazırlığında ve sanırım son bir kez bakmak istedi fotoğrafıma. Neden o enteresan geceyi yaşadım? Gelen yanlış arama ile. Değdi mi? Hayır.
nice gereksiz diyalog, nice gerginlik ve yanlış anlama dışında kimsenin hayatına ciddi bir getirisi olduğunu sanmadığım özellik.

bir de ilginç bir şekilde tek tuşla doğrudan aramaya yönlendirip,yanlışlıkla arama ihtimalinizi tamamen gözardı ederek çağrıyı kapatma tuşunu bir süre işlevsiz bırakıyor. amacınız gerçekten o kişiyi aramak olduğunda da net bir konuşma gerçekleştirmek mümkün olmuyor zaten. kesik, birkaç saniye farkla iletilen sesler...

gerçekten bu özelliği dünyanın en çok kullanılan telefon uygulamalarından birine eklemek kimin fikriyse omuzlarından tutup suratına "sebebi neydi ki" diye bağırmak geçiyor insanın içinden.
herkes gibi benimde profil fotoğrafına bakayım derken yanlışlıkla aradığım uygulama hatta çocuğu arkadaşlarının yanından kaldırıp dışarı çıkarmışım hoş şimdi olsa af edersiniz kıçını kaldırmaz ama başlığı görünce bir tuhaf oldum.
henüz mağduru olmadığım özellik.

yalnız bana karşı bi kızın mağduriyeti efsaneydi, gecenin bi yarısı araması çok normalmiş gibi bir de geri yerine basarken yanlışlikla oldu telefon kastı ya falan diyo, hahaha lan geri çıkma yeri sol tarafta arama sağ göt kimi yiyon diyecektim de neyse bozmaya gerek yok. anladık profili takiptesin swh
fazlasiyla guzel bi ozellik para vermeden int uzerinden faydali bir program.
iyi bir internet bağlantısı yoksa sinir bozucudur. yurtdışında iyidir. fuck you turkcell.
önümüzdeki aylarda hatlar buna da ücretlendirme koyacakmış gibi bir haber okumuştum bir yerlerde.
Whatsapp'ı yeni kullanmaya başlayan babam sağolsun ailece hepimizi stalklarken arıyor.
Bu konudaki pişkinliği ise müthiş.
Yandık yemin ediyorum.
(#30506071)
akp zamanında olmuştur.
Kahrolasi denecek kadar hizlidir mesela birinin profiline bakarken eliniz araya basarsa Usain Boltun 100 metre rekorundan daha hizli arar ve insanlara sizi rezil eder.
Günde 3-4 kez arayıp "yanlışlıkla oldu" diyenleri görüyoruz. Hayır illa bakacaksan ss diye bir şey var. Akıllı olun komik duruma düşüyorsunuz.*
Olm SS alın doya doya bakın hergun tiklarsan bigün de ararsın böyle.
profil fotoğrafına bakarken yanlışlıkla aranarak kullanılandır.