bugün

bir sigara markasi.
tüm sigaralara zam geldiği şu günlerde fiyatında 25 ykr lik indirime giden sigara markası. ha tadı çok kötüdür. kırmızı kutulusu rezalettir. 1 pakedi bir günde atın boğozını bile parçalar. gri pakedi daha hoştur. mavi pakedi ki bu west ice oluyo iyidir. olağan sigara tadının dışında hafif mentollü ve soğuk havası verir.

teşekkürler west.
an itibariyle * 4. nesil yazar.
elif şafağın araf'ında sürekli duyulan iki kediden birinin ismi.
grisi candır. sigara zammından sonra anadolu west mavi lark 3lemesi patlama yapmıştır.
heroes dizisinin nathan dan sonra uçan ikinci delikanlısıdır ve clairei kapan bi nebzede olsa gıcık olduğum oyuncudur.
birkaç saatte * ne oldu bilmiyorum ama çaylaklığa düşmüş yazar.

edit: dönmüştür efenim. hoşgelmiş tekrar..
iyi yazar. baya da iyi yazar. *
elif şafak'ın araf adlı kitabındaki grı renkli dişi kedi. erkek kedi için (bkz: the rest)
4. nesil yazardır.

ey west titre ve kendine gel. ne oluyor "o benim" "bu benim" "hoppa hepsi benim" tripleri? vitrin mi arkadaşım burası? titre ve kendine gel, her gördüğünü de isteme aa ayıp be kuzum.
birde bu sigaranın ice versyonu vardır.
(bkz: west ice)
winning eleven 4 oynayanların nijeryayı alma sebebi.
f1 deki mclaren sponsorluğu ve karizmatik ambalajına rağmen neden bu kadar kötü bir tadı olduğunu anlayamadığım sigaradır. silver versiyonu en içilebilir paket olup, üreticileri indirim yoluna gitmiştir.
NiJERYALI FUTBOLCUSU iÇiN; (bkz: TARiBO WEST)
special edition silver paketi ile de 2,5 ytl'den bayii'lerde ve raflarda yerini almıştır.