bugün

starsailor'a ait mukemmel, asmıs, meziyetli bir sarkidir. sozleri; *

son, you've got a way to fall
they'll tell you where to go
but they won't know
son, you'd better take it all
they'll tell you what they know
but they won't show
oh, i've got something in my throat
i need to be alone
while i suffer
son, you've got a way to kill
they're picking on you still
but they don't know
son, you'd better wait to shine
they'll tell you what is yours
but they take mine
i need to be alone
while i suffer
oh, there's a hole inside my boat
i need stay afloat
for the summer long
i need to be alone
while i suffer
oh, there's a hole inside my boat
and i need stay afloat
for the summer
son, you've got to wait to fall
they'll tell you where to go
but they won't know
love is here albümünde yer alır. oldukça hüzünlü melodiye sahiptir. insanın 4 dakika 30 saniye* boyunca ağlamasına neden olur. etkisi uzun sürer.
sözlerini anlamasanız bile sizi bir hüzün kuyusuna sallayıp dakikalarca orada kalmanıza neden olabilecek bir şarkıdır.
Metal Gear solid 3 snake eater ın sonunda çalan ve orada duyduktan sonra daha çok dinlemeye başladığım şarkıdır.
(bkz: galiba ben aşık oldum)
hayata dair içerdiği öğütlerin bir çoğu doğru olan şarkı. aşık olunasıdır. her dinlendiğinde "hayat çok adaletsiz ve ben çok küçüğüm bu dünya içinde" gibi garip bir hüzne sebep olabiliyor kendisi.
düşmek üzerine yazılmış bir şarkı.
(bkz: acı çekerken yalnız kalmalıyım)
düşmek için yaşayanların, düşmeyi artık bir görev edinmiş olanların şarkısıdır.kaç milyonkez dinledim bilmiyorum. ağlatır ve bolca sigara yaktırır.

edit:600.entry'mi bu şarkıya girmişim haberim olmadan. ee hak ediyor anlattığım gibi.
supernatural'dan kesitlerle, kendisine şöyle bir video hazırlanmış bir starsailor şarkısı:

http://www.youtube.com/watch?v=0G4cnQqoFxg

öldürücü bir etkisi var.
Ne dener ki dedirten ender şarkılardan biridir. Tüm benliğinizi sadece bir ana kilitleyebilir. Bıkmadan, usanmadan dinlenebilir. Her daim aklınızın bir köşesinde olanı acıtarak hatırlatır.
acıların, hüznün başkentidir bu şarkıdır. Fakat bir şey daha var ki, gönlünüz daldı mı çıkamassınız.
durduk yere adamın amına koyan şarkılar listemde top 20'ye oynar bu şarkı rahatlıkla. "you've got to wait to fall,
they'll tell you where to go but they won't know."
starsailor'ın en sağlam şarkısı olmasına rağmen hiç bir zaman hakkı tam verilmemiştir. güzel şarkı dinleyin amk.
içinde bulunduğumuz bu bir gece vaktinde herkesin dinlemesi gereken şarkı.