bugün

elektronik jazz yapan turkiyeye daha önce defalarca gelmiş grup
ilhan erşahin
norah jones
lisa rudolph
arto tunçboyacıyan
dj mutamassik
val
angels isimli parçaları pek güzeldir bunların.nip tuck ta çalmıştır...
ilhan erşahin'le albüm çıkarmış new york'lu grup. aşmış bitirmiş bir albümleri var. jazz'a farklı bir boyut kazandırmışlar resman adamlar. bittim ben.
muzikte fuzyon icin en iyi orneklerden biri olarak gosterilebilir bazi parcalariyla.
nu-jazz projesidir. süperdir.
earth song, technology ve cihangir ile kendine hayran bırakmış bir ilhan erşahin projesi.
bazı şarkılarında müzisyen arkadaşlarının solist görevini üstlendiği grup. (bkz: nil karaibrahimgil)
angels ile ne denir ? gönüllerimizde taht kurmuş mu? işte öyle bir grup. severiz.
kafamızı waxlayan poetic jazz grubu. **
girl isimli $arkilarini nil karaibrahimgil seslendirmi$tir. (bkz: nublu sessions)
(bkz: gökhan özoğuz)
(bkz: the relaxed minute)
dinlenebilir jazz yapan adamlar. The Relaxed Minute şarkısının klibine mi bitesin? şarkının kendisine mi bitesin?.
mükemmel grup. trip müzikleri yaptıkları kesin, yada bana öyle geliyor ama o cihangir şarkıları ayık kafa için değil, uçuk.
çok iyinin yetersiz kalacağı jazz müzik topluluğu. ilhan erşahin cidden büyük işler başarıyor.
kendilerini ilk tanımam 2004 rock'n coke'da athena ile angels parçasını düet yapmaları olmuştu, cidden güzel bir iş olmuştu.
başlıca güzel parçaları; angels, cihangir ve the relaxed minute.