bugün

üçgen adama döndüğünden habersiz erkektir. 
keşke vücudunu geliştireceğine beynini geliştirse. hiç olmazsa zekasına falan aşık oluruz.

ya anlamıyorum, protein tozuna abanıp kaslarını şişirdikçe beyinleri küçülüyor eminim.
etraf işsiz güçsüz ama spor salonundan çıkmayan andavalla dolu.

Edit: insta biosuna fitness yazan, ayna karşısında 100 foto çekinmekten beyinleri sulanmış sünepeler tepkili.
Haklı çıkacağını bilen doğru yolda erkektir kimse benim için dış görünüşün önemi yok demesin boşuna yoldan geçerken bu adamlar nasıl diplerinin düştüğünü 10 km uzaktan görebilirsiniz.
üçgen vücudu olamayacağı için vücut geliştirmeyle ilgilenen erkeklere bok atan yazar beyanıdır. gerçekliği tartışılır fakat herkes bu amaçla yapmaz bu sporu. bu arada protein tozuna abanmanın beyinle alakası faland a yoktur. şahsen ben haftada 5 gün fitness yaparken 7 gün kitap okuyorum. işsiz güçsüz olmak spor yapmaya engel de değildir ki çok şükür düzgün bir işim de var. sadece ben bile bu yazarın sıçmığını çürütebilirim. hayırdır sevgilisini falan mı kaptırdı acaba vücutçu birine?
edit: bu şekilde düşünen eziklere bir çift lafım var. (#38855503)
Zekasıyla kas oranı ters orantılıdır .
Hayatta hiç bir başarısı olmayan, abazalık seviyesini doruklarında yaşayan ve ağırlık kaldırarak seks amacına ulaşacağını düşünen erkek tiplemesi.
Zekası, vücuda odaklı kızları tavlayacak olan, dolayısıyla bir şekilde amacına ulaşacak olan erkektir.
Büyük oranda doğru düşünen erkektir. Dışı güzel olmayanın içini kimse merak etmez. Din kardeşiyiz kandırmayalım birbirimizi.
Haklı erkektir.

kızlar şimdi eğri oturup doğru konuşalım, bir çoğumuzun dibi düşüyor bu adamlara.
Neden? çünkü hepimiz şekilciyiz.

Gel gelelim tavladıktan sonra ilişkinin devamı için başka numaralar lazım.
Ahlak,sadakat, anlayış, ilgi alaka ve bir miktar zeka gibi...

nasıl ki kadının 95 c gögüsleri dik ve dolgun kalçası, platin sarısı saçları var olan problemi çözmeye yetmiyorsa, adamın da bilmem kaç kilo basan Göğsü, karın kasları iri kolları bu aşamada yetersiz hatta gereksiz kalıyor.

Kadın veya erkek bi şekilde tavlanır ayrı bir konu. Mühim olan vücudunuza hayran olan insanlar şeklinize şemalinize söve söve gitmesin.
Çünkü genel de böyle oluyor.
dışa önem vermem önemli olan iç güzellik

yukarıdaki söz sadece kavun karpuz için söylenmiştir aga açık net
ha sorsanız bende kaslı değilim zayıfım aşırı zayıfım
zaten o yüzden yalnızım ya.
itici nefret ettiğim erkek tipi. bir de üstsüz fotoğraflarını falan koyar ya bir yerlere. zaten seni böylesin diye beğenecek kız aynı senin gibi akılsızdır normal bir kız böyle bir erkeğe bakmaz.
Tavlar yok bakmam diyen kız yalan söyler. Emin olun çoğu kız erkekden daha çok fiziği inceliyor. Fazla abartılı olmadığı sürece pozitif rol oynar. Biz sanki fiziğe dikkat etmiyoruz. Kızlarda gayet dikkat ediyorlar. Tabi erkeklerden daha az ve extra kriterleri daha fazla. Para , iyi bir iş , para , iyi bir is , para...
1.60 boyuyla gidip protein tozuna abanır, spor salonundan çıkmaz. sonuçta kare olur ve o kare haliyle üstsüz fotoğraflarını sosyal medyaya koyup mankenden hallice hatunlara yazmaya başlar.
Doğru yoldadır. En aklı başında kadın bile önce tipe bakar sonra zekayı tartar. illa pitbul gibi olmaya gerek yok tabi o da itici oluyormuş. Zekayı da geliştirmekte fayda var bu arada zira dikkatini çektiğin bir kızla konuşurken ne dediğini bilmezsen plan yatar hacım.
görsel
Etrafta bu kadar gerizekalı kız varken tavlar.
Tavlarda, zekanızı umursadıklarını mı sanıyorsunuz ? Sadece cinsel tatmin ve statü önemlidir, statüye nasıl sahip olunduğuda önemli değildir sonuçta ondan faydalanırlar.
Kızların genel olarak dış görünüşe önem verdiği düşüncesi evet doğru, insan olan herkes cinsiyet fark etmeksizin estetige önem verir fakat sadece vücut gelistirmek değildir önemli olan, kendini geliştirmesi gerekir o erkeğin. Yani yalnızca dış görüntüsü ile tavlasa tavlasa kendi gibi nohut kadar beyni olan birisini tavlar kanaatindeyim.
Belli tip psikolojideki kızları etkileyeceğı doğrudur.
doğru sanmış. dikkat çekiyorlar çamur atmanın lüzumu yok.
yani bu niyetle vücut geliştirmeleri üzücü ama çoğu kız da etkileniyor bundan yalan yok.
Henüz araba almayı akıl edememiştir. Kızlar o kadar geri zekalı ki sadece araba yetiyor. Ulan belki kiraladı adam?
arabası sayesinde kız tavlamaya çalışan erkeğin alt versiyonudur.

Her malın bi alıcısı olduğu gibi bu erkeklerin de vardir alicilari.
Oyle sanmakta Haklı olan erkektir.

Vucut yaptigim donemler kızların bakışı değismiyor desem yalandır.

Siradan olmanın dişına çikıyorsunuz en azından gòrsel olarak. Bu da ilgi uyandirıyor tabi.

Bu ulkede kizlar ne mallarla çıkıyor bir bilseniz. Kaslı erkek onlar için bulunmaz nimet oluyor ilk aşamada fakat sonrasını bilemem. Beyin yoksa yurümez elbet bi yerde biter.
vücudu çok fit, kaslı olan biriyle konuşuyordum. buluştuğumuzda o dev vücuduna rağmen 2 kelimeyi bir araya getirebilecek cesareti olmadığını farkettim. gülünç.
makyaj yaparak erkekleri sıraya dizeceğini sanan kıza layık olan erkektir. aralarını yapın bize bulaşmasınlar.