bugün

Habuz başında kadın cinsini etkileyen yürüyüş şeklidir.

https://i.hizliresim.com/3ub8o50.gif
koltuğunun altında tavla var gibi yürümektir.
beceriksizliği yüzünden anatomisine düzensizlik katmış kişiliktir. postürü bozulmuştur ve ağrı çekiyordur. çektiği ağrıları da motivasyon kaynağı yapıp kendisini bir şey zanneder. şunu unutmamalıdır ki ne kadar kuvvetli olursa olsun, kuvveti ölçülebilir ve kuvveti üstten sınırlıdır. kaldırabildiklerini 5-6 yıl sonra muhtemelen yaşlılıktan kaldıramayacak olandır o yüzden bırakın zevk aldığı işi yapmaya devam etsin.
ayrıca vücut geliştirme sporu ile ilgilenenlere sorum şu ki, neden mütevazi ve başarılı bir sporcu olmuyorsunuz?
not: kasımız çektiği için diyen olmuş. kaslarını esnetmen ve boyunu uzatman gerekmez miydi, sadece enine büyütmeyecektin herhalde!?
Maymun gibi yürüyorlar, gerçekten yol boyu onlara gülüp duruyorum, fazla komikler. Hele yeni başlayanlar kendilerini adamdan sayıp böyle bi geriniyolar falan...
Kanat kası olmayan neden kollar ayrık yürüdüğümüzü analayamazken, sırt kası olmayanlar ise zorla dik durduğumuzu düşünüyor. Çünkü o doğal duruşu kamburluk sanıyor. Kamburluk doğal duruş değil dostum senin sırtındaki kaslar a4 kağıdı kalınlığında. Biz istesek bile kambur duramıyoruz. Sırt çekiyor geriye.
hepiniz sevdiginiz kizi kasli erkeklere mi kaptirdiniz hayirdir nedir bu nefret. cok ilginc.
O gidişle gelecekte götlerini silemeyeceklerini anlayabilirsiniz.
zaten kasın var, daha ne diye kendini kasıyorsun ki?
o degil de cekemeyen cokmus demek ki iyi koymus.

noldu len kiskandinizmi 50 santim kollari? calisin sizin de olur kiskanmayin.
Bazıları cidden kasıla kasıla yürürken benim gibileri spor yapmanın vermiş olduğu kas kasılması sebebiyle öyle yürür. Üzerinden 1 gün geçtikten sonra kas olağan şeklini alır ve ister istemez dik yürürsün. Yani düşündüğünüz gibi kasılmak gayesiyle değil herkesin yürüyüşü.
vücut geliştirmiş gibi.
(bkz: maymun) aynen boyle yururler ve cok sinir bozucu...
deniz anası gibi yürürler.
Yeni sünnet olmuş gibi.
salondan yeni çıktığında pişik olmuş gibi yürürsün, normaldir. hele ki bacak çalıştıysan zaten normal yürümen mümkün değildir. unutmamak gerekiyor ki spor postür bozukluğunu düzeltir. belirli bir süre spor yaptıktan sonra ister istemez dik durursunuz, çünkü vücudunuz toparlar kendini. kasılarak gezenleri kastetmiyorum elbette. sadece duruşta bir değişikliğin olmasının normal olduğunu söylemek istedim.

vücut geliştirme bir spordur, muhallebi çocuğu olmayla hiçbir alakası yoktur. ne ılıklar gördüm vücut geliştiriyor, ne delikanlılar gördüm yine vücut geliştiriyor. uğraştığın sporla pısırık olup olmamayı bağdaştırmak tam bir saçmalık. vücut geliştirenler şöyle gerizekalı böyle muhallebi çocuğu falan demeyin spor yapan birini gördüğünüzde, paket yapıp çöp tenekesine koymasın sizi. üzülürsünüz. (bkz: benim canım yanmaz gardaş)
kasıntı orospular.
"hayırdır koltuk altında karpuz mu taşıyorsun" diye ayar çekilen yürüyüş şeklidir.
Kabız gibi yürüyorlar.
Apis arasi pisik olmus gibi.
Halk arasında "götten yemiş gibi" denilen yürüyüş şeklidir.
Kollar açık şekilde olan yürüyüştür.
Kolların arasında bir şey varmış gibi durur.
Aslında değişen pek birşey yok. O fazla kasılan bazı arkadaşlar için geçerli.
iki kollarının arasında da birer karpuz taşıyorlar gibi.
O ne kasıntılık lan. Töbe töbe küçük dağları o yarattı sanki.
(bkz: muhabbet kuşu)