bugün

Hoş bulduk denilen yazar.
hoş gelmiş, çok güzel yazan bir yazar. iyi yazmalar dilerim.
son entry ye bakınca; yine aynı şeyi yapmış diyeceğim yazar. Ben aynı şeyi yapmayacağım ama, yukarıda ki gibi yüzünün karasını yüzüne vurmayacağım... hevesin kırılmasın diye, yaz ve de yazdır diye... tekrar hoşgeldin onuncu nesil...
(#19855607) mutlu yıllar dilediğim yazar.
tayyip genel evi övse biz zaten orospu çocuğuyduk diyecek zihniyette olan yazarlardan birisidir.
trollük makamındaki açığı en iyi şekilde kapatmak ve bilimum hükümet yıkama, yalama vazifesini görsün diye gönderilmiş yaz.. yaz.. yaz.. (bkz: yazar demeye dilim varmıyor)
(bkz: bence çok yaşamaz)
Sözde yazar. Kendisi şey çocuğudur, hani derler ya. Neyse unuttum. ihi.
(bkz: #19924530) bazı şeyleri yanlış anlamış yazar. *
(#19924660). Tam bir atatürk düşmanı. Hayır mal olmasa bir nevi kaale alıcam ama öyle böyle değil şapur şupur akp yalıyor. Sana bir soru sorucam, http://inciswf.com/ve1353193754.swf ama bak arkadaki adamla benim bir alakam yok*

edit: beynini yıkayan cemaatçi fetoşlardan öğrenmiştir.
Çaylak olmuş. Haha.
10. nesil silik.

not: eğer uludağ sözlük moderatörlerinde onur ve gurur varsa yapmaları gerekendir.
115 günlük çaylaklık dönemi bugün sona eren yazar. aranıza hoş geldim.
(#21434966)kadın yazarlara kene gibi yapışırsan seni sittin sene tebrik etmem.

sarı kartlı yazar.
müridi olduğu zihniyeti boş cümleciklerle geçiştirerek savunduğunu zanneden zavallı.
yarın bir gün kediler iktidara gelse, "ben de kuma sıçıyorum, yaş mama seviyorum" diyebilecek potansiyele sahip olan bir yazarımsı.
bölücü standart kalıpların dışına çıkamayan boş beleş yazar. kendi halkına bile saygısı yoktur her başlıkta da din din din diye öter.
yaradılanı severim yaradandan ötürü sözünü armağan ettiğim boş insan.
(bkz: pkklılar linç ederken izleyen polis/#22099630)
başlık: pkklılar linç ederken izleyen polis
entry: eğer capulcuyu linç ediyorsa bi akpli olarak desteklediğim girisimdir.
yobazlık aşımından zehirlenmek üzere olduğunu düşündüğüm bir adet yazarımsı.
sürekli ötekileştirme ve inandığı dinden rant sağlama durumunda.

(bkz: kafan çok güzel olmuş canım güle güle kullan)
(#22101613) yazdıklarını ciddiye almadığım ama trollüğün de zeka gerektirdiği hatırlatmasını yapmak istediğim şey.
(#22101613) beyinsizin önde gideni demek bu adam için biraz hafif bir tabir olarak kalır.

yok yok ben bu adama bir tanım bulamadım.
2 haftalık çaylaklık dönemi yeni bitmiş olan yazar. vatana millete çapulculara kemocanlara hayırlı uğurlu olsun. amin.
4 günlük çaylaklık dönemi yeni bitmiş olan yazar. mucks.
çaylak olmuş yazar. demekki neymiş sözlükte kemalistlerle falza uğraşmican aga! yoksa bu kemalist zihniyetinde olan moderatorlerin gazabindan kurtulamazsin.

(bkz: durmak yok yola devam)
(#22618477) Kendi yazdıklarına bi bakda ondan sonra ona buna sikko de.
1 haftalık çaylaklık dönemi yeni bitmiş yazar.
(#22620542) provakasyon peşindeki troll