bugün

kadın cinsel organının dış kısmına verilen tıbbi isim.
(bkz: suni vulva)
ferç (ar.)
friends'in ilk sezon bölümlerinden birinde partneri tarafından 'dirty' konuşması istenen Ross'un verdiği cevaptır.
spaced'in "art" isimli bölümünde, brian'ın eski sevgilisini oynayan kişinin adı.
Kadının genital sisteminin en dış kısmı.
hayvanlarda da bu isim kullanılır.
Sözlük yazarlarımızın, cinsellikle(!) ilgili bilgilerinin enderligini bir kez daha bana ispat etmis olan, yegane terim.
-he terimi niteledim, (olaysa üreme organının dahi, agzına burnuna verilen isimlerden olan (elestirmedik)) disi üreme organının dıs kısmıymıs efendim.
* * *
kadın cinsel organının dıştan görünen yapılarının toplu adıdır. büyük dudaklar, küçük dudaklar, klitoris, vajen girişi, üretra. *
almanyada bir kozmetik firmasının çıkardığı ve vajina kokusu olduğu iddia edilen parfüm. firmanın söylediğine göre bir kadınla birlikteysek onu koklamak istermişiz parfümünü değil. parfümü birçok kadından alınan ter, idrar ve adrenalin kokularını sağlıklı bir şekilde birleştirerek yapmışlar.*
kadınların ovuşturarak (evet kelime tam anlamıyla bu) zevk aldığı organ.
ekliyorum: %100 nesnel bir bilgiyi nasıl eksiliyorsunuz anlamıyorum.
bayanların vajina kokusunu içeren parfüm markası. erkeklerin gözbebeği..

http://d1205.hizliresim.com/x/r/6l9x0.jpg
(bkz: pudendum)
Bunu vajina sanan ergenleri gördükçe hayattan soğuyorum amk, hadi cinsellik 0 anladım da anatomi bilgin bari olsun biraz am bızırı, yarın obür gün evlendiğinde at nalı gibi kalma.

Siktiğimin ergenlerini yetiştiriyorum bu saatten sonra ya ona yanıyorum.