bugün

hepsini anladım da, ortadaki "k" yi anlamadım. k horoshemu olsaydı, o zaman onu da anlardım. evet çoğunuz ne demek istediğimi anlamayacaksınız.
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü donuza dahil ettiğim yazar. saygılar...
Bu yazarın bazı entrylerinde haklılık payı olabilir fakat 3 yazısından 4 ünün Türk kızları hakkında olması türk kızları tarafından gururunun kırıldığını açıkça ortaya koyuyor. Diğer türlü bir insan herhangi bir konuda bu kadar takıntılı olmaz mk. Bu arada onu siktim bunu siktim bilmem ne yalanlarına sokayım mk. Hala elini sikmesen bu kadar nefret kusmazsın.

Tekrar söylemek gerekirse yazdıkları kısmen doğru olabilir ama üslup bakımından az dikkatli olması gerekir. Anancılık nedir mk ?
Cleveland şampiyon olduğunda mort olan yazardır.
Cleveland şampiyon olduğunda pert olan yazardır.
bütün başlıklarda herkese orospu öocuğu diye küfreden yaşam formu, imlayı kendine öğret önce.
imla ile üslup ayrımını bilmeyen orospularla laf dalaşına girmeye tenezzül bile etmez.

Amına koduğumunun kültürsüzleri.
feminist bir Başkan gelse anında infaz edilecek yaratık. düzgün bir kadın bulamaz Asla, düzgün olmayan bir mahlukatlara ya kaşarlar ya da Kezbanlar layıktır. bir Rus kadını olsam bunun entrylerini Rusça okusam, rusluğumundan utanırdım.
milyon dolarlarını russian girl'lerle paylaşacak cimri yazar, zaten istemem de neyse.
Türk kızının dildo takıp bu yazarımıza hallenmiş olabilme ihtimali yüksektir. Türk kızı nefretini ortaya koyan entry girişleri olan yazar.
Aslında nefreti kimsenin umrunda olmayan boş beleş bi adam.

Gidip buluyor para yiyen kadınları, parmağında oynatıyorlar bunu borçlarını bi güzel kapattırıp kıçına tekmeyi alnına boynuzu takıyorlar, bu da kendi haline yanacağına, ben nerde hata yaptım diyeceğine gidip karıyı kızı genelliyor afdgk.

Özetle, omurgasız, en sevilmeyen er kişi tipi.