1. 1.
  (bkz: vps) server üzerine (bkz: centos) kurun ve centos içerisine de (bkz: openvpn) yükleyin. tamamen size ait ve güvenli hem de çok hızlı bir internetiniz olacaktır. hetzner firması aylık 2.5 dolara 20 tb trafikli vps sunucusu kiralamanıza izin veriyor hız ve güvenlik için bence en iyi yol bu. OpenVPN CE (tamamen açık kaynak yükleyebilirseniz 2 cihaz kısıtlamasından kurtulursunuz ama bu sefer de karmaşık bir kurulum süreci ve eksik özellikler sizi bekliyor yine de kurabilirseniz bunu kurun. (bkz: Softether) de işinizi gorebilir ama performans acisindan OpenVPN daha iyidir.
  -1 ... jamiryok
 2. 2.
  kullanmayın.

  güya ipnizden başka hiç bir haltı değiştirmez. kimliğiniz belli olur. baktığınız yerler halen depolanır. sansürlü yerlere girmek isterseniz kullanın sadece.

  hazır interneti yavaşlatıyor.
  -1 ... sgt gary roach sanderson
 3. 2.
  VPS server üzerine OpenVPN kurduğunuz taktirde indirme hızınızda yüzde 1 i aşmayan hız kaybı olacağına garanti verebilirim. Ama kullanıcılar ping oranının artmasını çok vurguluyorlar. Online oyunlarda sıkıntı olabilir belki ama genel olarak kendi serverınız üzerine kendi VPN Serverınızı kurmanız daha güvenli ve hızlı bir deneyim yaşattırır size. internet aleminde gizli kalmak çok kolay değildir her ne kadar kimliğiniz bu yöntemle gizleniyor gibi gözükse de VPS kiraladığınız şirket network akışınızı görebilir ve gerektiğinde ilgili mercilere bunu verebilir. Bazı firmalar sunucularının (bkz: şeyseller) de bulunduğunu ve kullanıcı kaydı tutmadiklarini ve orada buna zorlayan bir kanun olmadığını söylemekteler ve tabi ki bu da kesin değil tutuyor da olabilirler o yüzden yine de siyasi meseleler veya diğer büyük suçlara karışacak islemlerde bulunmamakta fayda var. Yetişkin sitelerine wikipedyaya film dizi sitelerine girmek için kullanmanizda bir zarar görmüyorum.
  1 ... jamiryok
 4. 3.
  8.8.8.8
  -1 ... alpertunna