bugün

Reklamı iyi yapmışlar, başka bir olayı yok.
galiba çok güzel oğlum. herkes övüyor. memnun olmayan kimseyi duymadım.
en tutulan 4 kasa golf dedikleri modeldir.
bunun mk1 ve mk2 kasa kodlu modellerine hasta olanlar var. o bi sike benzemez hurdalara dünya para harcayıp; bir de subaru imprezza modifiye etmiş gibi havaya girip; oraya buraya çarşaf çarşaf resimler doldururlar. yeni tofaşk vakası olma yolunda ilerlemektedir mk1&2 çılgınlığı.
kendisine 98 milyar verecek kadar aptalları emisyon hilesi yaparak bir güzel keklemiştir.

tabi golf'e 98 milyar para bayılan kerizler volkswagen'in kendilerine itelediği kazığı çok da umursamazlar bence.

bir de bu kerizlerin sol şeritte arabalarını kasması yok mu orası ayrı bi komedi.

altındaki aracı bmw sanan adamlar var.
98 milyar değil; 98 bin lira. Napıyorsunuz hep yer hep bakar bey?

98 bin lira en donanımlı modeldir; isteyene 60 bin liraya da gıcır gıcır Golf var yani.
henüz kullanmak kısmet olmadı ama kulllandığımda çok seveceğime emin olduğum otomobildir.
Emisyon değeri ne amk sorsan söyleyemez.

98 bin lira arabaya para veren adam emisyon mu sikler.
cebinde akbil taşıyan arkadaşları sinirlendiren güzel araba.

98.000 değil, 92.500 lira karşılığında highline modeline sahip olduğumdur. istediğim an hiç zarar etmeden satarım, sol şeritte de kullanırım sağda da. bmw'den de bir eksiği yok ayrıca, kasmayın bu kadar, isteyen istediği arabaya istediği parayı verip alsın.
bu aralar aklımı çelen, alsam mı almasam mı diye düşündüren araba. tam bir kadın gibi şıklığına, iç dizaynına bakıyorum evet ama bu araba işinden anlayanlar da hakkında olumlu konuşuyorlar genelde. gözümü korkutan tek şey aracın büyüklüğü. peugeot 207 idi ilk arabam ufacık kutu gibi her yere sığıyor, yollarda sinek gibi her yerden geçiyor. golf ona göre biraz büyük geliyor haliyle.

otomatik, dizel seçeneği olan en beğendiğim araba alternatiflerinden biri. 90.000lik değil de 75.000lik pakete talibim hayırlısıyla.
focusla kıyaslanması yanlış olan arabadır ki focusla kıyaslamak golfe hakarettir zaten. ford önce yalıtım sorununu halletsin araba içeri ses alıyor bildiğin camlar açıkmış gibi gidiyorsun lan önce onu hallet sonra o sikik gart gart öten silgeçleri sonra git vw ile sidik yarıştır.
not: golf kullanırken focus aldım hala focus kullanıyorum.
Sözlükte pardon trafikte istenmeyen araçtır. Cıksın gitsin efendim.
ilk golften itibaren tamamen tarz bir modeldir. bir efsanenin devam edişi niteliginde her cikan modelde ayri bir hava ayri bir cekicilik yaratmistir. Volkswagen muhendisliginin alman disiplininin ender bir örneğidir.
Gayet hos arabadir. Son olaylardan sonra dusene de ben vurayim seklinde davrananlarin amina koyayim afedersiniz de.
Arabadan pek anlamama rağmen hiç ısınamadığım markanın bir modeli. Emisyon konusunda ki çirkefliği 6. Hissi doğruladı doğrusu. Alana mutluluklar ama almayın aldırtmayın.
severek kullandigim gozum gibi baktigim biricik bebegim.
golf sahipleri kusura bakmasın ama o fiyatı asla haketmeyen otomobil. oğlum gidin passat alın aynı fiyata. iyice polo nun abisi kıvamına gelmiş bir araç.
Golf 7 inceleme ; https://www.youtube.com/watch?v=IGOtR3FrLHw
Rahat arabadır. Siz arabayı yönlendirmezsiniz araba sizi yönlendirir ve yorulmadan gezersiniz. Siz koltuklara gömülün yeter gerisi gelir.
gti kırmızı harika bişeydir .Aşkın polo gti den sonra ki tanımı
Clubsport S versiyonu ile ring rekorunu kırmış olan otomobil.

C segmentini yaratan 1974 yılından beri üretilen alman otomobil.ayrıca audi bmw mercedes i konu dışında tutarsak halk arabaları arasında en iyidir kendi segmentinde, en büyük rakibi focustur yol tutuş hariç focustan her yönden üstündür, fren mesafesi (38 metredir focus 39 m), ayrıca golf 1 gti ilk hot-hatch tir. 110hp gücü 140nm torka çevirebilen 1600cc motora sahiptir. 810kg olduğu için 8saniyede 100e ulaşıyordu. Şuan en iyi hot hatch de golf gti dır herşeyin temelleri o yılda atıldı. Vw nin tasarım anlayışından kopmadan uzun yıllar başarılı performanslı ekonomik golf ler üreteceğine eminim. Golf ekoldür idoldür abi. Golf 4 milenyum zamanlarında fiat tipo gibi koca bi neslin hayallerini süsledi. Ayrıca 2015 yılında yılın otomobili seçildi. 1.2 turbo benzinli modeli tüketim/performans açısından herkese tavsiyemdir. 1.4 turbo benzinlisi ise 150 beygir üretebilen canavar bildiğin makina amk. Yalıyor asfaltı diyebilirim. Özetle Golf candır. Saygılar.
maliyet fayda açısından otomotiv tarihinin en iyileri arasında gösterilebilecek modeldir. nokta.
fiyatı pahalı ama kaliteli araba. klasik bir alman markasından beklendiği gibi. 2012 model 1.6 dizel bir golf 6 ya sahip bir ailenin ferdi olarak gayet memnunuz. gerek satarken zarar ettirmemesi gerek istanbul trafiği gibi benzin düşmanı alanda kilometrede 18 kuruş (4,6 lt/100km) gibi çok çok az miktarda yakıt yakması "param var kenarda durmasın hemde arabam olsun" mantığındaki insanlar için iyi bir seçenek olduğunu düşündürüyor.
geçen gün ışıkta 2015 modeline arkadan gümlettiğim araç. ulan dalgınlık bu ya, ışıklarda durayım derken bir anda vuruverdik. neyse, muazzam bir ses ve sarsılma. lakin önümdeki golfe bakıyorum, çizik bile yok. olayın şaşkınlığıyla arabadan inemedim 20-30 saniye falan. bi yandan da hayretler içerisindeyim, o gürültü ve sarsılmaya nasıl bir hasar olmaz diye. benim araba kesin göçmüştür diyorum içimden de. sonra golf'ten bi abla indi. ben de indi tabi. "bir şey var mı kuzum ya, dikkatli ol biraz daha" dedi ve bindi arabasına bastı gitti. bu da böyle bir anımdır.