bugün

Deneme yanılma topçusu.
(bkz: bal yapmayan arı)

onca çalımı at ama gel gör ki gerisi yok.
Turkiye'nin potansiyeli en yüksek futbolcusu.
Bursada oynarken fernandao ile iyi anlaşıyordu ama simdi emenikenin olayı çözmesini bekliyoruz.
Hadi bakalım ...
19 yaşında olsaydı geleceğin messi si diye heyecen yapabilirdik ama messi gibi kendisi de 29 yaşında olduğu için böyle bir potansiyeli işleyemeyen Türk futbol alt yapısına teşekkürler.

Ortada sadece top süren ve çalım atan bir futbolcu var. Yetenek:20 , futbol aklı:1.
izlanda maçında arda turan emitasyonu olarak karşımıza çıkan futbolcudur.
izlanda maçında 3 kişinin icinden geçmeye kalkıp, karşısına çikan ilk futbolcuya çarpıp yere düşen denişik.
(bkz: mal)

Lise takımında oynuyor sanki amk.
ingilizce bilmediği için sadece el kol hareketleri ile halini anlatmaya çalışırken sarı kart yiyen top tepici.
kart görmek için hakemin götünden ayrılmayan ağlak topçu.
akabinde gol.
bir daha gol.
oha amk oha.
entry'i giremedik.
Kendini futbolcu sanan köpek gibi havlamaktan başka birşey bilmeyen soytarı.
izlanda maçında pişik oldu sanirim. Yürümesi öyleydi. Ben de pişik olunca öyle yürüyorum oradan biliyorum.
Gördüğü gereksiz sarı kart kart yüzünden sağlam küfür yiyen futbolcu.

Be mına koduğum ne diye itiraz ediyon ?
(bkz: hıyar)
kaliteli futbolcu olsa bursa'dan trabzon'a, sonra tekrar trabzon'dan bursa'ya postalanmazdı.

kendisinden daha iyi onlarca futbolcu varken milli takımda da yer işgal ediyor.
Robin persiye kasten pas vermeyen adammış. iyi güldüm. Herif kaleciyi bile çalımladı boş kaleye vurmak varken persi ye pas atmaya çalıştı. Bugün sahanın en iyisiydi. Her top tehlike oldu. Hakkini yemeyin adamın.
bana kalırsa baya iyi sayılabilecek bir fiziksel yeteneğinin yanı sıra, futbol konusunda da zeka geriliği var. tipik beyinsiz türk futbolcusu.
Futbol cahillerini anlamamıza sebep olan vasat oyuncu. Takımına zarar vermekten daha fazla bir şey yapmamakta.
hasan ali kaldırım la birlikte asdasdasdass.
Adamın sürat çalım adam geçme yeteneği pes diliyle yüz üzerinden 99 falan ama gelgörki bitiricilik kaleye isabetli şut gibi özellikleri yüz üzerinden 4..
Hain volkan şen volkan şen volkan şen ..
tek başına bir şey yapamayacak futbolcu. takımda orta saha yok top taşıyacak ileriyi canlandıracak 10 numara denilen adam yok volkan bir kanat oyuncusu ne yapsın? bence kendinden beklenenin fazlasını bile yapıyor. evet.
iyi çalım berbat bitiricilik.
Galiba biri buna sen neymardan daha iyisin pampa demis , o ne sikko bir ozguven la.

Sanirsin bruma aq oyle calimlar atmaya calisiyor ki komik duruma dusuyor , tamam la iyisin sen brumadan da iyisin
az önce çomar diyenlere tersten saplamıştır.