bugün

Yine abdestsiz çıkmış maça bu kadar kaçırmak nedir ya. Evet.
bu adama ayrı bir parantez açmak istiyorum. fenerbahçe'de bugün savaşan, elinden geleni yapmaya çalışan, oldukça olumlu oynayan tek kişiydi kendisi. helal olsun demek istiyorum kendisine. mükemmel bir enerjisi var. adamın dibi dibi.
iyi niyetli oynuyor fakat halı saha tarzını bırakmalı. Ayağıma topu alır 4 kişi geçerim olmuyor 1 olur 2 olur sonra yemiyor dikkat etse daha fazla yararlı olur. Evet.
futbolu bilen ancak vefa duygusundan bihaber futbolcu.daha iyi bir teklif gelsin hiç düşünmeden fener i de satar bu karakter fakiri.
bursaspor-trabzonspor tekrar bursaspor (oldu).
bursaspor-fenerbahçe tekrar bursaspor (olması muhtemel).
bursaspor-jübile... (beklenen).
Beşiktaş'a saplayan..
tek başına oynuyor lan adam.
beşiktaşa geçirdi.
yalan yok transfer edildiği gün "ne gerek var" demiştim ama oynadığı futbolla beni ve benim gibi düşünen herkesi utandırdı sağ olsun.

takıma nani'den çok daha fazla katkı yapıyor.

var olsun.
deli sikmiş gibi top oynayan Anadolu topçusu. iyi oynar kötü oynar yeteneklidir, değildir filan onu tartışmam ama her pozisyonda zırıl zırıl ağlayan itiraz eden sahada deli mayın gibi dolanan ona buna dayılanan adamlar mental olarak büyük takım topçusu olamaz. ancak itici olur. feci itici bir oyuncu. sosa'ya dayılanması bile tamamen tribünlere oynama. bi sosa'da ki futbolcu duruşuna bak bir de bu apaçiye
bugün bir takım oyuncusu nasıl olur öğretendir.
çok isterdim bjk ye gelmesini, ismail köybaşı'nı sol kanada koyan zihniyet utansın.
görsel
görsel
görsel
--spoiler--
"Hayal ettiğim yerdeyim"
--spoiler--

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=49381

görsel
volkan şen gibi apaçi ruhlu, görgüsüz, mahalle kabadayısı tadında birisi fenerbahçe'den ileri hayal kuramaz, kurmamalıdır zaten. temennimiz o veya bu şekilde acilen futbol hayatının sona ermesi ve sahaların bi apaçiden kurtulması yönünde.
Adam durdurulamıyor amk. Tüm helalleri hak ediyor. Takdir edilesi bir performans gösteriyor. Her maç canla başla mücadele ediyor. iyi ki transfer etmişiz.
kendisine küfür eden taraftarlara "Ağlama, 2-0 oldu!" şeklinde cevap veren futbolcu.

görsel

görsel
Hayal ettiği takımın formasını giyen ve performasını en üst şekilde gösteren futbolcu. Adamım benim. Evet.
Hayal ettiği takımın formasını giyen ve performasını en üst şekilde gösteren futbolcu. Adamım benim. Evet.
Performansında her gecen maç yükseliş olan futbolcu. Ancak bugün yaptığı gibi taraftarla atışması performansının önüne geçebilir ki taraftarla atışıp ağlayarak sahayı terk ettiği zaman da olmuştur.

Umarım euro 2016'da milli takımda yer alıp aynı performansı gösterir.
Tam bir kraathane müdavimi tipi olan futbolcu. Dört tane akciğeri varmış duyunca çok şaşırdım. Götür avrupada en iyi takıma koy hiç sırıtmaz mis gibi oynar.
nazar değmesin 10 numara. töre filan hikaye, fatih terim'in aklı varsa bu yaz ilk 11'e alır.
nedense bir türlü sevemediğim oyuncu. bjk maçında zaman geçirmeye çalışmaları geçtim topu aldıktan sonra plan belli değil ne yapacağını kendi de bilmiyor gibi.
rvpspor : notluyum
Bu yaşına kadar bu yetenekle nasıl olur da bu kadar fark edemem dediğim futbolcudur. Sprintleri gerçekten olağanüstü. Adam geçebilme özelliği ise sol açıkta en çok beğendiğim eski oyuncularımızdan olan Miroslav Stoch'dan bile daha iyidir. Markovic out Volki in demeden edemeyeceğim.
10 mart 2016 fenerbahçe braga maçında en iyi performanslarından birini sergilemekte olan sol açık. fernandao da girerse oyuna asistle buluşacaktır.
ivan bebek denen ite yumruğu çakmış yiğit Türk.

(bkz: volkan şen in ivan bebek e çakması)