bugün

yaptığı hareket keita'nın yaptıklarının yanında hiç sayılır. en azından emek hırsızlığı yapmıyor...
galatasaraylı futbolculara "sizin oynadığınız topu ben götümle oynarım" mesajı vermiştir.

galacticos'muş... *
yolunda giden herşeyin içine etmiş kalecidir.bu sefer kalassaraylıları köşeye sıkıştırdık bahaneleri kalmadı derken son dakikalarda yaptığı hareketle bu galibiyetinde üzerini kapattıracak kalecidir.
terbiyesizliğin daniskasını yapmıştır... galatasaraylıların kendisine küfür etmesi de asla bahane olamaz, yarın bir başka maçta küfür edilirse açıp götünü mü gösterecek, ne yapacak... maçın en güzel hareketi ile bugüne kadar gördüğümüz en çirkin hareketlerden birini aynı maçta birleştirmiştir... biz, kendini yerlere atan, emek hırsızlığı yapan ahlaksız piçlere söverken, kendisi ben ve benim gibi birçok fenerbahçe taraftarını utandırmayı becermiştir... helal olsun...
götüyle gol atan pele'yi anımsatmış efsane kalecidir.
iyi kalecidir, ama iyi insan değildir. fenerbahçe'nin kalitesini bozan iki futbolcudan biridir. diğeri de emre belözoğlu'dur. maç esnasında durduk yere saldıran, durduk yere maçı geren adamlardandır. bunun fenerbahçe düşmanlığı ile alakası yoktur. herkes lugano'ya saldırırken adam sadece görevini yapmaktadır, bağırmak yersizdir. diğer güzel örnek de Gökhan Gönül'dür.
zor golleri yemeyip, abuk subuk goller yeme de en önde olmayı rüştü abisinden vasiyet olarak alıp uygulayan dangoz ama kedi kadar atik kaleci...
Telefonda konuşurken galatasaraylılara;

--spoiler--
ulan adi herifler...

ulan pislik herifler...

siz arda fenerbahçe taraftarına kol hareketi yaparken orgazm olan taraftarlar değil misiniz?

Siz kimsiniz ki bana terbiye, karakter bilmem ne dersi veriyorsunuz

--spoiler--

dediğini duyduğum futbolcu...

karakter ve galatasaray???

yanyana bile eğreti duran iki olgu.
(bkz: #7655614)
maça konsantre olduğu zaman, götüyle bile topu durdurabilme yeteneğine sahip kalecidir. iyi bir fenerbahçeli' dir. fakat her maça konsantre olma profosyonelliğini artık kazanması gerekmektedir. çünkü bu zaafı yüzünden, bazen 3. sınıf kalecinin yiyebileceği goller yiyebilmektedir. bugün ki performansı ise takdire şayandır.
götle top kontrolünü daddy cool'dan öğrenmiş olan çenedir.

(bkz: http://i41.tinypic.com/14d33iu.jpg)
bu gs fb muhabbeti deil tüm türkiyeyi ilgilendiren bi konu bence. çoluk çocuk bu terbiyesizliği görüp aynısını yapıcak, nerde kaldı fair play? bence pascal noumaya yapılan muamelenin aynısı volkana da yapılmalı. milli takımdan ihracını talep ediyorum.
keita nın haftalardır imza attığı şaklabanlıklara ses çıkarmayan, son 2 yıldır nerdeyse her fb-gs derbisindeki olaylarda başrol olan ve geçen seneki derbide maç öncesi durduk yere fener tribünlerini tahrik eden prrovakatör arda yı baş tacı edenlerin eleştiremeyeceği kalecidir.
gerçekten neden eleştirildiğini anlamadığım fenerbahçeli kaleci.
türkiye'de centilmen, rahibine ve taraftarına saygılı futbolcuları say deseniz, 2 elin parmaklarını geçmez sayacağımız adamlar. onlar da geçmişte oynayan futbolcular olurlar.
kim neyi eleştiriyor anlamıyorum. kimin bu adamı eleştirmeye hakkı var? terbiyesizmiş. ulan her maç televizyonun karşısında bile izlerken deli gibi küfür etmiyor muyuz? rakip takım futbolcularına çakmak, pet şişe, bozuk para atmıyor muyuz? eli sikinde tombala çeken oyuncuyu biz taraftarlar ilah yapmıyor muyuz? 2 metre önüne düşen su yüzünden yerde kıvranan adamı savunup da "taraftar atmayacak üstadım" demiyor muyuz?
şimdi kim terbiyesiz? terbiyesiz olsa bile eleştirecek olan bizler miyiz? değiliz. onun için yeter bu kadar kepazelik.
kendni değil rakibi küçük düşürmüştür ki burda verilmek istenen mesaj hani çok iyi adamlarınız varya daha şut bile atamıyorlar adam akıllı, attıklarınıda ben böyle totomla tutarım diyen güzel kalecimizdir.
lugano ve emre ile birlikte her gördügümde annesinden girdigim bacısından cıktıgım insan azmanı, yüksek egolu, garip yaratık.
yaptığı hareket tasvip edilecek cinsten olmayan kaleci. ama % 100 eminim ki, kendisine bir sürü küfür edilmiştir maç esnasında. o sebeple fazla abartmayın bunu.
son saniye dokunuşu ile yine de ne kadar iyi bir kaleci olduğunu göstermiştir. kendine gelmiş belli.
lincoln topu sektirerek topu hücuma taşıdı diye lincoln' ü linç edenlerin şimdi savunduğu kalecidir. lincoln ile kavga etti, dün baros ve keita' ya diklendi, avrupa şampiyonasında çeklerle kapıştı. hep mi karşısındakiler suçlu peki. rüştü de fenerbahçe forması giydi, alex de giyiyor. bakın bakalım onlara hakkında böyle bir eleştiri yazıldı mı bu zamana kadar?
çok yetenekli, çok iyi bir kaleci ama biraz daha dikkatli olmalı bence. artislik hareketlere asla karşı değilim, higuita' nın kurtarışını hepimiz hayran hayran izlemedik mi defalarca? ama volkan' ın dün yaptığı farklıydı, milli takım ve fenerbahçe' nin birinci kalecisine yakışmadı.
millet ne kadarda mütavazileşti volkanın güzel hareketinden sonra. bunlar değilmiydi 4/3 biten fener cincon maçında top sektiren + kendi kendine rovaşata atan iblisler.(gerçi 2.yarıda gördüler artisliklerinin sonucunu ama ) bırakın mütavaziliği en güzelini yaptı volkan demirel adamla böyle tşşk geçilir işte.
Öncelikle söyleyim Galatasaraylıyım. Volkan Demirelin popo hareketinde hiçbir yanlış yoktur. Bu durumdan çıkar sağlamaya çalışıyoruz sadece. Ulen yenilmişiz işte. Tamam bitti nokta. Yine yenildiniz. Üstelik kendi sahanızda. Kendi seyirciniz önünde. Sonra adamın popo hareketine takıyosunuz. Adam onu önceden düşünüp, dur şu Galatasaraylıları bozayım, küçümseyim diye yapmadı ki. Top geldi poposuylan yumuşattı, devam etti. Ne var yani bunda. Ben Volkan Demirelden hiç hazzetmiyorum. Hele Keitaya o hareketinden sonra. Keita da sütten çıkmış ak kaşık değil hani ama sempatik çocuk en azından. Volkan itici ve sevmiyorum işte ya sevmiyorum onu. Ama yapmış olduğu popo harekatında bir şey yoktur. Biz kendimize bakalım Gs'liler.
28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı nda yaptığı harekete ben şaşırmıyorum. neden, gençken kartalspor'da oynarken kiğ halini de biliyorum. eskişehirspor seneler evvel b kategoisindeyken, eskişehir de oynadığımız kartalspor maçında kartal ın kalecisiydi. ben bunca maç izledim(süper ligten amatör lige kadar) bu kadar çirkef, saygısız, kendini beğenmiş bir futbolcu o güne kadar görmemiştim, o günden sonrada görmedim. zaten avrupa şampiyonasındaki çek. cumhuriyeti maçında 3-2 öndeyken çek. li oyuncuya yaptığı hareket sonucunda takımımızı 10 kişi bırakması da bunun örneği. şimdi kariyerinin zirvesinde ama o zirveden bir düşerse tam düşecek demedi demeyin, yarın birgün 3. lig takımlarının kapısında "beni alın oynatın" şeklinde ağlarken görürsek hiç şaşırmam, hal hareketlerine dikkat etmesi, bazı davranışlarını düzeltmesi gerekiyor,yoksa gidişatı iyi değil.

insan ne oldum değil ne olacağım demeli
cincona hayatlarının ayarını vermiş milli takımın vazgeçilmez kalecisidir. mağlubiyetten daha çok gocundurmuştur o kıçıyla topu durdurması. puhahaha.
mağara adamı olduğu iddia edilen kalecimsi.
futbolu beyni ile oynayan kaleci.

http://photos-e.ak.fbcdn....60_3763159_5928521_n.jpgi
dünyanın en iyi 10.kalecisinden biri olduğunu dün gece kanıtlamıştır. koskoca avrupa devesine pardon devine öyle taşşak geçen başka kaleci görmedim ben .