bugün

yeni bir yazar. hoş gelmiş.
böyle bi havalar haller allah allah yazarı. hoşgelmiş. ama sanki öncedende burdaymış havası olan yedinci nesil yazar...
ben hep böyleyim allah kahretmesin, kendimi bir şey zannederim sürekli. 8/10/2010'da yazar oldum, sadece flormar 373 numaralı ojeyi sürerim, yaz kış çizme giyebilirim ama asla ugg giymem, her girişimde 3-5 tane özel mesajım vardır ki cevap yazmak zulüm gelir, sıkı fenerbahçeliyimdir ama fener hakkında esprinin de allahını yaparım yeri geldiğinde. Sözlükte 8-10 kişi var çok pis takık olduğum,bir zirvede, bir buluşmada icaplarına bakacağım inşallah.
(bkz: hayret) *
girmiş bir havalar sanar kendini ilahe,
geziyormuş kordon'da hem gündüz hem gece.
söyleyeceğim sana bak ben birkaç hece.
git uyu yarın dinç kalk bence.
yeni bir fenerli sözlük yazarımız, renkdaşımız. neye seviniyorum? artık sözlükte sırtımız yere gelmez!
bundan böyle sözlüğün tek ve gerçek kralı sdfkjlkjsdfk'nin koruması altında bulunan genç yazar.

kral'ın entrylerini insan gibi uyaran, eleştiren tek yazar.

valla siz böyle olun, adam gibi yazmaya başlayacağım.*
nickine hasta olduğum yazar yazar.
nickine bakarak, modaya zaafı olduğunu düşündüren yazar kişisi..
(bkz: vivienne westwood)
(#9894843)
kesin kız. başka açıklaması olamaz. *
(#9743186) tırstım.
gecenin bu saatinde aynı duygular da buluştuğumuz güzel insan.
vivienne olsa da kendisine vivi denmesinden hoşlanan yazardır.
çok şeker, çok tatlı insandır.
olsun varsın entrylerimi beğenmesin kendisi.
entryimi beğenmesi vasıtası ile tanıştığım güzide insan.böyle insanların olduğunu görünce bir kez daha iyi ki gelmişim şu sözlüğe diyorum
hemşehrim.. gülen bir yüzden daha ötesi.. bu tip kişilerin sözlükte olduğunu bilmek daha çok bağlıyor beni buraya.. *
ahh ahhh yüzyılın aşkındaki ikinci figuran.. viba nın visi. *
gammaz'da benimle yarışan kişilik. sevdim bu azmini. ama iki seçenekle nereye kadar?

fenerbahçeliymiş ayrıdan artı(+) oy aldı benden.
yeni tanıştığım ve konuşma imkanı bulduğum yazare. tezhane bol giriler şukulu seriler diler.
bir adet uludağ yazarı.

çok çalışıyor şu sıralar.
hasta kalınacak bir nicke sahip yazar.
iki bin on model yazarmış kendileri. koştursun efendim sözlükte. (bkz: vavien) *
(#11530159)

güldürmüş yazardır. Ayrıca olası alsancak çay zirvesinin katılımcısıdır. Ayrıca da fenerbahçelidir. *
düzenli olarak ortalardan kaybolan yazar.
bu nicke sahip olduğu için çok şanslı olduğunu düşündüğüm yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar