1. 1.
    bir mail kadar uzaktan temin ettiğim vize türü vietnam vizesi. bir çok spekülasyon var hakkında vietnam vizesiyle ilgili, ister istemez kafa karışıklığı oluyor. uzun zamandır uzak doğu asya planımız vardı.ne mutlu bana ki geçen ay tayland, kamboçya ve vietnam'dan oluşan bir gezim oldu kız arkadaşımla. gelelim vietnam vizesine; öncelikle c1 belgesi, vize onay mektubu adında bir belge temin ediyoruz. bu belgeyi temin eden bir çok vietnamlı firma var ama çok riskli bir iş, yani belgenin sahte olma ihtimalinde mahvolabilirsiniz. bu sebeple ben türkiyede bu belgeyi faturalı- resmi bir şekilde temin güvenilir firma buldum .ünlü gezgin emre durmuşun videosunda denk gelmişti, sonradan okuduğumda da firmanın bir çok blogger tarafından tavsiye edildiğini gördüm. firmanın sunduğu en büyük avantajlar, uçak bileti talep etmemeleri ve ödemeyi belge çıktıktan sonra almaları.

firmaya whatsapp üzerinden pasaportlarımızın ilk sayfa görüntülerini ilettim ve seyahat tarihlerimizi yazdım, ülkeye giriş - çıkış şeklinde. bizim adımıza göstermelik uçak bileti ve hotel rezervasyonları düzenlediler. uçak biletlerimizi her ihtimale karşı belge çıktıktan sonra alırız diye düşünmüştük. 10 gün içerisinde vize onay mektubu adında bir belge ilettiler tarafımıza. belge ücretini belge çıktıktan sonra kişi başı 90 usd olarak ödedik. bu belgenin çıktısıyla beraber yanımıza 2 adet biyometrik fotoğraf aldık ve sorunsuz bir şekilde vietnama uçtuk. pasaport kontrolü öncesi vize ofisi var, oraya giderek pasaportlarımızı, vize onay mektuplarımızı, 2'şer adet biyometrik fotoğraflarımızı ve 25'şer usd bastırma ücretini teslim ettik. ortalama 10 dk içerisinde ismimizi seslendiler ve pasaportlarımızı teslim alıp pasaport kontrolüne geçtik sonrası da ver elini vietnam. sandığımdan daha kolay oldu. + olarak vietnam ölmeden önce kesinlikle görülmesi gereken bir ülke * kesinlikle tavsiye ediyorum. firmanın web sitesine burdan ulaşabilirsiniz.
    ... karanliksair