bugün

haftalarca aldığı üstüste galibiyetlerle ligin zirvesine yerleşen vestel manisa nın , bir anda inanılmaz bir şekilde tepetaklak olma durumu. işin arkasında bir komplo teorisi aramamak elde değil. hani ersun yanal fenerbahçe ye gelmek istiyormuş ta senelerdir bu amacını gerçekleştirememiş filan gibi. nasılsa bir anda önüne gelenin yendiği bir takım oluyor. ersun yenal ı tebrik etmek lazım.
bügünde konya ya yenilerek devam eden durum.
inanilmaz oldugu soyelenemz. ersun yanal'in her calistirdigi takimda bu donemler olmustur.
daha zirvedeyken alınacak bir malubiyette düşüşe geçeceğini tahmin ettiğim ve benim gibi herkezin böyle düşündüğüne inandığım doğrultusunda beklediğim bir neticedir. *
takımı da ürünleri gibi 3 ay sonra arızalanmaya başlamıştır.
bilgisayar oyunuyla teknik drektörlük yapılırsa, çöküşü kaçınılmaz olan son.
teknik direktorunun kabiliyetsizligi ile dogru orantılı yasanan çöküştür. her yerde bir jose mourinho bulma cabası sonucu kabiliyetinin otesinde yerlere gelmiş ersun yanal'ın takımının kumeye dusmesi ile sonlanabilecek düşüş.
fatih terimin öngördüğü düşüş olmuştur. milli takım kadrolarında neden manisalı * oyuncu olmadığı hakkında sorulan sorulara, manisanın 18 hafta bu performansı sürdürmesi halinde bunun sorun olabileceği ve benzeri cevaplar vermişti. ki bu cevaplar bana da saçma gelmiş (#703547) ve (#722027)de olduğu gibi düşünmeme neden olmuştu. üst sıralarda 4-5 takım arasında sürebilecek bir rekabet heyecanlandırmıştı ama kocaelispora benzedi sonu. mork renkte yakıştı bana ayrıca. *
bank asya ligine kadar sürmüş düşüştür. ama, gün itibariyle yeniden tsl'ye merhaba demiştir* tarzanlar. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar