bugün

burada öğretmenleri pek sevmezler yalunuz.
Yine mi öğretmen. Hg bro. Yalnızlık çekmeyeceksin eminim.
Kzıımın annesi olmasını isterdim. ❤️
görsel
elinde tuttuğu redhouse sözlük sayesinde entry kasan yazar...

böyle devam ederse çaylak yiyecek haberi yok...
ist ein Qualitätsautor. Wir folgen.
girilen bilgi içerikleri sürekli aynı bazda olması durumunda ceza alırsın dostum...

ingilizce ve almanca kelimeler seçerek bunların türkçe karşılıklarını yazıyorsunuz sadece...
was geth nikli on ikinci nesil harun abi.

harun abileri genelde sever, samimi bulurum biliyonuz. ama bu maalesef çok kafa şişiriyor. harun dediğin biraz hanım hanımcık olur amk, bu ne cak cak sürekli.
(bkz: sözlük formatı)

m) sürekli aynı konuya ilişkin entry girmek çaylaklık sebebidir. yazarlık amacı yalnızca futbol/siyaset/din konuları olan kullanıcılar, konulara ilişkin yazarlarla polemiğe girdiklerinde çaylak olurlar. ek olarak yine aynı konuyla alakalı başlıkları sol frame'e taşıyarak, sol frame'i tekdüze hale getiren yazarlara işlem uygulanır. tematik mod kullananlar işleme alınmaz. bahsi geçen aynı konuyu bir güne değil de günlere yayan yazarlara da işlem yapılmaz. kıstas, sol frame'in tekdüze olup olmamasıdır.
edit: yalan bir şey mi söyledim ?

benim gibi arada tanım entryleri giren ender yazarlardan.
dolayısı ile yazar dediğin böyle olur denilecek tip.

fakat, tanımlarını genellikle özet şeklinde yani 1-2 cümle olarak giriyormuş.
Nick altıma trol olduğumu iddia eden uzunca bir yazı kaleme alan yazar. Normalde şahsıma atılan iftiralara aynı üslupla karşılık verirdim ama çocuklara karşı sevgiyle yaklaşmanın daha doğru olduğu düşüncesinden hareketle, yapılan ayıbı bu seferlik hoş görüyorum...
Kaynak vermeden oraya buraya sallayan trol.
dikkat çekmek için götünü yırtan harun abi.
aktrollleri kusurtmuş it gibi kudurtup inlettiğine göre kaliteli yazar bol bol yazsın okuyalım kalemine kuvvet.
Tematik modu açıp öyle gir entirilerini. Aynı içerikteki başlıklara seri şekilde entiri girip sol freymi zikmek çaylak sebebi.

Bir an evvel çaylak olman gerek.
Günün işsiz yazarını alkışlarla kürsüye alıyoruz ve bu madalyayı boynuna gururla asıyoruz.

Verin mehteri arkadaşlar.*
ahahaha çok işsizsin bir insan neden uludağ gibi bir yere bu kadar entari girer.
Ortalıkta gacı olduğuna dair rivayetler var.
Deli gibi entry giren yazar.
iyi yazmalar.
penguen dergisinin karikatürlerini fütursuzca kaynak belirtmeden kullanan herkes şu an mahkemelerde telif hakkı davalarına gidip geliyor.

hayır bilgin olsun, olur da watpadd, wikipedia da aynı yola girerse bir gün şemsiyenin açılması zor olur.

Ctrl+c / v yazarı.