bugün

''Bayan Milletvekilinin Organından Bahsetmesi Yüzümü Kızarttı''

CHP milletvekili Aylin Nazlı Aka'nın 'Başbakan vajina bekçiliğini bıraksın' sözlerinden sonra bülent arınç'ın yaptığı açıklamadır.

yine akp zihniyetinin belaltı vurma, konuyu çarpıtma çabalarından bir tanesi.

CHP milletvekili Aylin Nazlı Aka orada genelleme yapıyor, bir şey anlatmaya çalışıyor ancak bülent arınç "Evli bir bayan milletvekili, çocuğu olan milletvekili organını nasıl böyle açıkça konuşabilir, nasıl bundan yüzü kızarmaz. Aylin Nazlı öyle bir söz sarf ettiniz ki, benim yüzüm kıpkırmızı oldu" diyerek, direk aylin nazlı aka'yı hedef alıyor. belaltı vurmaya çalışıyor.

baştan bayan diyerek zaten cinsiyetçi bir zihniyete sahip olduğunu gösteriyor ki bunu zaten hepimiz biliyoruz.

cansız mankenden tahrik olanda zaten bu zihniyet değil mi ?

(bkz: cansız mankenden tahrik olan zihniyet)

edit: imla.
Aklı şeyinde olan boş işler yardımcısının etmiş olduğu sıçıntı sözlerdir.
edepten haberi olmayan, edebi hissetmeyen bu sözü de anlamaz yanlış yorumlar tabi anlamak lazım.
boşbakan kürtaj bombasını patlattığı sıra akepeli kadınlar salonda göbek atıyordu alkış kıyamet; o sıra yüzü neden kızarmamış acaba arınç beyin suratı.

erkek halimle benim kızarmıştı ülkem adına.
"aynı akepe, aynı arınç." tır.
Akp oy potansiyeline sirin gozukmek amaci güden algida secici kisidir. Bu algı yeteneginin devletim erkaninda bulunmasida benim yuzumu kizartmistir.
bülent arınçın aklının nerede olduğunu gösteren hadisedir.
akılları hep belaltı çalıştığı için, milletvekili kadın ''vaji'' dese orgazm olurlar!
töbe töbe!
lafı kıçından anlamak bu olsa gerek.
birde bunları ''bakan'' diye oraya oturtanlar yokmu!
hepsi,
(bkz: boşbakan)

not: edit: birde yüzü kızarmış!
merak ediyorum sizde kızaracak yüz varmıydı!
yaptıklarınızdan sonra insan içine çıkmanız bile başlı başına yüzsüzlüktür.

editing: sanırım bazı yüzsüzler durumdan pek bir rahatsız!!
yenilik ile geleneğin çarpışmasının sonuçlarından biri. Geleneğinden kopmuş bir kadının geleneğine bağlı birini utandırmasıdır mesele. Yoksa bunu söyleyen kadının ailesinde de o kelime rahatça kullanılamaz, ayıptır.
Bülent arınÇ klasik bir siyasetÇi. ağlaması , gözü yaşlı olması onu duygusal bir insan yapar ama her duygusal insan illa ki iyidir demek ancak saflıktır. ArınÇ kendisine ahlakı temsil eden adam rolünü vermektedir. ahlakın nirvanası havalarındadır. chp'nin de ne olduğu malumdur ama arınÇ'ın ahlak dersi verir havaları ciddi bir antipati uyandırmaktadır.
hay senin yüzüne sıçayım denmesi gereken adam beyanatı.
Lise anılarımı canlandıran olay..

ders: biyoloji

Ayşe hoca; üreme organı olan vaji...
sınıf: heheöehee
Ayşe hoca: Vajin..
sınıf: hahaheheeıeı
Ayşe hoca: Vajina
sınıfın kızları: ohağğğğğğ

Ben o günleri düşünüyorumda, kendi adıma yüzüm kızarıyor, lisede de olsak neyini garipsedik bu durumun?

gerçi yüzsüz bir heriften de ancak böyle ottan boktan şeylere bozarmasını beklerdik, e oldu da..
başbakan burnunu milletin özeline sokarken neden utanmamış, yüzü kızarmamıştır merak edilir...

ayrıcana vajina monologlarını izlemesini tavsiye ediyorum kendisine...
- neden kızardı efendim yüzünüz?
- vajina lafını duyunca "uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende". koşa koşa meclis tuvaletine gittim. 40 sübhanallah çekip kendimi durdurmaya çalıştım ama olmadı. birden kendimden geçmişim, rahatladım. ellerimi yıkadım. aynaya bir baktım heyecan, korku ve suçluluk duygusundan yüzüm kızarmış. hayır vajina diyor am dese yine bir nebze, oyhşyş bak yine...!!
'organ' derken bile içinden ''uuu beybi bir hareketlenme oldu ben de'' demiş olduğuna bahse girerim. ee tabi abdest tazelemiştir illaki. dini bütün, ahlaklı, kitaplı insanlar bunlar neticede. kürtajın yasaklanması, üç çocuk emri, tecavüz alkışcılığı, çocuklarla evlilik hep bu ahlak üstünlüğünden zaten.

sayın arınç'ın vajinadan yüzü kızarmış ben her gün izlediğim haberler yüzünden normal yüzümün kendi rengini unuttum. mesela daha bu sabah 40 yaşlarında bir kadın yıllardır gördüğü koca şiddeti ve eziyeti yüzünden sokak ortasında kendini ateşe verdi. benim yüzüm kızardı, ben kamera kadının yüzündeyken ekrana bakamadım, utandım. vajinadan utanıyoruz vajinalı olmaktan utanıyoruz. vajinalı olduğu için insanların maruz kaldığı şiddeti görmekten utanıyoruz, yüzümüz kızarıyor. sayın arınç vajinadan utanmış nasıl üzüldüm, kendisine asıl utanılması gereken tüm bu olaylara yaptığı gibi görmemezlikten gelip,yüzünü çevirmesini tavsiye ediyorum.
günlerce kürtajdan söz eden başbakan, bundan söz ederken sevgli bülent arınç kürtajın nereden olduğunu sanıyordu acaba? da o zamanlar yüzü kızarmadı da iş bekçiliğe gelince mi yüzler kızardı.
bülent arınç tarafından yapılan bu cahilce açıklama sonrası, keşke kadın milletvekili ayyyy vajişimmmmmmmmmmmmmm diye bir çığlık atsaydı.

bu nasıl memleket bu nasıl meclis, millet bütçeyi nereye sığdıracağını bulamıyor, az muhterem beyefendi çıkıp vajina denince kızardım diyor, allah akıl fikir versin !
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)

toplum önünde başka ne şekilde ifade edilebilir kadın cinsel organı diye düşündüren mevzudur. cinsel desek tahrik oluyorsunuz, erotik desek tahrik oluyorsunuz, kuku desek ouuvvv beybi diyeceksiniz, kadın diyebileceği en uygun olanını hem de tıptaki anlamlarından birini söylemiş. hayır şimdi allah korusun rahim falan dese, kadını oracıkta linç edecekler muhtemelen seni dinsiz, seni kafir diye. amaç çok belli. ey kadın sen ahlaksız, edepsiz, namussuzun tekisin diye konuşamayacağından -göt yemez af edersiniz- böyle alttan alttan mesajlarını geçiyor. gelmiş geçmiş en sinsi siyasetçidir kendileri.
işte türkiyeyi bu abuk sabuk insanlar yönetiyor düşüncesini akıllara getiren bülent arınç söylemidir.

bu arada bir erkeğin üstelik milletvekili hatta bakan olan bir erkeğin zırt pırt karı gibi ağlamasıda beni rahatsız ediyor bülent arınç.zira devlet ciddiyeti diye bişey var.
ne deseydi yani onu merak ediyorum. kadın olabilecek en bilimsel ve uygun tabiri kullanmış. örümcek kafanızı sizin.

(bkz: am)
birileri dindarlık kisvesi altında sapıklık yapıp sonra da buna karşı çıkan oldu mu "auuuvvv çok ayıp" diye yalandan edep numarası yapan çakallar mı daha mide bulandırıcı yoksa memleketin onca meselesi varken kafası kadının bacak arasında sabit kalmış sözde siyasetçiler mi?
zeka yaşıyla doğrudan alakalı bir yüz kızarmasıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=F8VTD595aGU
işte tam olarak bunun gibidir.
dilerim prostat ameliyatı olur ve yaşadığı bu sağlık sorunu nedeniyle utancından yerin dibine girer.

(bkz: prostat)
Kısaca yine duşa soktun kardeş demek istemiştir. Tipik şakirt sözlerinden.
hassiktir diyorum;

(bkz: evinde namaz kılınıyor ama karın çırılçıplak)
(bkz: milletvekilin organı yasamadır)
(bkz: yasama organı)