bugün

Bende vazgeçtim,benden vazgeçenlerden.
benim için imkansızı kovaladığımı anladığımda geç ve güç olarak yöneldiğimdir. en mantıklısıdır.
Ancak Düşmanlarını sevindirir.
insan hayatında ilk defa yaşadığı ve bir daha kolay kolay yaşayamayacağını düşündüğü bir duygudan vazgeçer mi? Vazgeçmesi ahmaklık olmaz mı?
Zamana bırakmaktır, bir süre yapmak istenilen şeye ara vermektir. Bu süre zarfında mantıklı şeylere karar verilirse kişi hayatını rayına oturtabilmektedir.
sonunda yapacağım şey.
yapılamayan şey yani vazgeçme fikrini unutunca belki çünkü ikincil bağışıklık devreye giriyor sürekli.
Vazgeçmek yok beyler bayanlar kandırmayın kendinizi. Sadece alışırsınız.
ben vazgecersem nasil hatirlayacaksin bizi?
Bir tercih değil, pes ediştir.
Öyle bir noktaya gelir ki insan, geri dönüşü bırak dönüp bakası bile kalmaz. vazgeçmek hiç başlamamış olmaktır.
Bazi insanlarin yaptigi vaz gecmek yerine viz gecmek oluyor. Donup bir baksinlar kimse memleket meselesi yapmis mi sizin kadar?
anlık oluşan bir durum değildir. uzun bir sürecten ve süzgeçten geçmektedir. ilginin kesikligi anlamina da gelebilir.
ne demiş şair
"vazgeçmek, sevmekten bin kat zor."
çok doğru.
vazgectigini zannetmektir. belli araliklarla, kisi vazgecemedigini anlar. vazgecmek, belki yasamin sonuna geldiginizde mumkun ancak... vacgecmek, bazen cok zor. kolay olan, silip atmak... ***
"..ama hepsini dusundugumde senin benden coktan vazgectigini anladim. Bu yuzden ben de senden vazgectim."
gerçekten ama gerçekten, en içten duygularla ve tüm samimiyetle yapılıyorsa bu iş artık kurtuldunuz demektir. ama bu öyle kolay olmamakta..
Kimi zaman pes etmektir bu hayatta kimi zamansa değerini bilmeyen için 'gidene kal' dememektir..
Senin icin hiç sabretmedigim kadar sabrettim sirf bir ömür beraber olalım diye ama sen hala beni uzmekten kendini alamiyosun bana düşen sey vazgeçmek...
bazen gerekir.
korkakların işidir.
istisnası da vardır tabi ki.
Vazgeçmem lazım
Senden
Seni sevmekten
Zorundayım
Eğer kendime bir iyilik yapmak istiyorsam.
Önüme bakmam gerek
Ama bu böyle mümkün değil
Vazgeçmem lazım
Senden
Duygularımdan
Bu ne kadar zor olsa da
Yapmam gerek
Tekrar Özgür olabilmek için.
Başkalarının belirlediği şartlara bünyeniz doğrultusunda ayak uyduramamaktır.

görsel
kaybetmektir, ölüp gitmektir.
Saplantılı ruh halinden uzak kalabilmektir. Erdemdir.
güncel Önemli Başlıklar