boş gelmiş yazar.

sabahtan beri ikinci sınıf delikanlılık masalları okuyor.
yeni sözlük delisi muhtemelen. ama vatansever sonuçta. baş tacı. hoş gelmiş.
burdaki herkesin anasına sövücek kadar utanmaz arlanmaz ergen. biz delikanlı adamız aynen iade ediyoruz sözlük adına o küfürü bu şahsa.
entrylerinden anladığım kadarıyla zamanında solcu bir kıza gönlünü vermiş ülkücü bir yazar arkadaş. aşk mı ideoloji mi sorunsalını çözmesini temenni ederim, zor iş vesselam.
Geleli beş ay olmuş olmasına rağmen Şu an varlığından yeni haberdar olduğum yazar.
arabın tecavüzünden doğma sahte türk...
(bkz: kitapta meme görünce gülen tip)

maksimum 14 yaşında yazar.
dağılabilirsiniz.
nickinden IQ sunun ne kadar yerlerde süründüğü anlaşılan yazar.
nickiyle kişiliği uyuşmayan yazarımsı. bide bu adam kendine bozkurt demiş ya. eğer böyleleri de girebiliyorsa, yazık yıllarımı verdiğim ülkü ocaklarına...
ard arda aldığı haksız çaylaklık cezalarından dolayı sözlükte adam gibi yazmayı bırakıp işi makaraya vuran yazardır. ama yinede pkkya karşı duruşu değişmeyecek vatansever yazardır.
inşallah sanal vatansever değildir: Facebook'da isminin başına tc, profil fotoğrafına bayrak koyup, pkk'ya oraya buraya meydan okuyup; sokakta bayrağına, milletine laf edene sessiz kalmıyordur.
Cinsellik uzerinden trolleyen boş beleş insan. Keşke annenin o gun başı ağrısaydı.
sözlükte türkçülük yaptığı için kapatılan hesaplarından dolayı artık sözlüğü iplemeyip sadece eğlence aracı olarak kullanan bir yazardır. türkçülük yaptığı için devamlı çaylak cezası aldığından dolayı am- göt - memeli başlıklar açarak tepkisini koyan yazardır. çünkü bu sözlükte türkçülük yapanlar çaylak iken am göt memeli balık açanlar pkk yardakçılığı yapan ateistler dokunulmazdır.
Özrü kabahatinden de beter yazar.
He canım he milliyetçilik adı altında tepki olarak iğrenç iğrenç ve önceden iyi çalışmış trol cinsel başlıklar.

Haklısın sende hersey vatan için sonuçta.

Mod agalar bir daha çaylak yapar sa ne var sıra da ?
(bkz: adam haklı beyler)
vatan severlikle alakası olmayan onbirinci nesil incici siyonist. israil ve ışid karşıtı entryleri tanımlarken "sikimsonik" ifadesini kullanmasıyla meşhurdur. (#26306975) (#26307053)
Kafayi am got memeyle bozmus yazar. Burdan sana ekmek cikmaz kocum bizim sozluk duzelmeye basladi . ikile.
ciddi anlamda yoz, zavallı bir kişiliktir. ölse, cenaze namazında saygısızlık yaparız o derece.
pkklı yazarlardan, hrantın askerlerinden, ermeni dönmelerinden, bizans kalıntısı hainlerden, vatansız kansızlardan saygı beklemeyen yazardır.
Abazanlığı almış başını gitmiş , vatan severlikle alakası olmayan yazar , bilmiyorum belki de iyi biridir ama terbiyesi eksik.
inşallah durmadan sarhoş gezen bi yazardır. normal bir insan olması halinde açıklama getiremeyeceğim bir tip çünkü.
3 yıldır sözlükte türkçülük yaparım. Yazarım konuşurum yeri gelir dertleşirim. Haksız yere entrym silinir, 2 nickaltına çaylak olurum ama bunun sonucu cinsellik üstünden trollemek değil daha kaliteli bilgi içerikli yazmak oldu. Çünkü bunu silemiyorlar. Buna bir şey diyemiyorlar. Ve uludağ sözlük gerçekten fikirlerin en özgür olduğu ortam.
Ya sonra napıyor ergenin biri gidiyor yok ben eskiden yazardım da ama şimdi am göt meme konuşuyorum da tepkimi koyuyorum da diye zırvalıyor.
Bizde erkeğiz koçum biz de biliriz cinsellik muhabbeti yapmayı bizde biliriz karı kızı ama bizim bir duruşumuz var. Türkçüyüz biz. Bu yüzden kendi adımıza leke getirecek işler yapmayız. Çoğu kişi bilir beni aha söylesinler ne zaman bir cinsel başlık açmışım ? 3 yıldır tek hatırladığım 1 taneydi evet 1 tane.
Şimdi bizim adımızı kullanmasın da gitsin nerede oynuyorsa oynasın.
yazıktır vurmayın yazarı. yok la vurun. pek ergen.
ergen diye hitap edilen 20 lik delikanlı. nick altı pkklı yazarlar tarafından saldırıya uğramasına karşın moderasyon tarafından hiçbir şekilde bu yazarların cezalandırılmaması vatanseverbozkurt un ne kadar doğru bir karar verdiğinin göstergesidir. bu çark bozulana kadar aynı şekilde tepkisini koymaya devam edecek yazardır.
hoşgelmemiş
amsalak siksalak yazar.
15-16 yaşında.başlık kusuyor.
troll değil,olamaz da.büyümesi lazım.