bugün

(bkz: yener yılmazoğlu)
Yapmacıklıkla bütünleşmiş kanaldır. Programlarına düğünde çalan çalgıcılar gelir. Reklamları 15 dk.ya yakın sürer.
flash tv nin yanında süt dökmüş kediye döneceği kanal. 7/24 halay, çiftetelli... Arkadaş bari playback yapmayın ya.
(bkz: ramazan çelik)
radyo seymen'inde sahibi olan ödübeklerin yerel eğlence kanalı. eğlence bahane ucuz malları millete kakalamak şahane, öyle bir satış-pazarlama kanalı.
yılbaşı programında an itibariyle canlı yapan tv.
allah rızası için biri şu kanalı kapatsın dediğim oluşum. gece gündüz bu kanalları izleyen valide den artık televizyon kumandasını alamaz olmuştum. televizyonda flash tv ile bunu kanal menüsünden silmiştim. kafam rahattı. kumandayla yatıyordum nerdeyse. valide de kendini örgü işlerine felan vermişti. yiğenlere kazaklar, atkılar felan örmeye başlamıştı. üretiyordu. kadın gitti yeni bir televizyon aldı. mutfağa kurdurdu. bu lanet kanalları yine buldu. gece gündüz angara havası başka bi şey yok. mutfağa gitmez oldum. sinir oluyorum. yine sileceğim bunları kanal menüsüden de bu kez bi yandan valide kafa açacak. bir de seviyor, kafasını dağıtıyor bunları izlerken. silsem üzülecek, içim el vermeyecek. öte yandan da ayar oluyorum bu kanallara. yalan yanlış ürünler, saçma sapan fahiş fiyata telefonlar felan da var. dur diyen yok. resmen kazıklıyorlar insanları. folklorik yayınlar yapıyoruz ayağına sömürüyorlar, insanlar sömürülmeye de bayılıyor o da ayrı bi konu. annem yine iyi. sıkılınca kapatıyor. köydekiler bu kanaldaki testere reklamını bile seyrediyorlardı. gülme krizine giriyordum. öyle bi acayipler. yine açtı tepemde. böyle giderse bugün yarın silerim ben bu kanalı. inşallah silmeme gerek kalmadan uydudan uçar gider.
dolandırıcı kanal.
paso şarkı-türkü, oyun havası modunda yayın akışı olan bir eğlence kanalı.
(bkz: çakma flash tv)
millet başka dünya'da vatan tv başka dünya'da yaşıyor. pahalılık, geçim sıkıntısı açlık gibi kavramların uğramadığı bi kanal. 7/24 şıkıdım şıkıdım modunda abiler ve bacılar.
flash kapanınca bütün yöresel sanatçıların kapak attığı bir kanal oldu. ulusal kanalların programlarına çıkarmadığı fakat milyonlarca hayranı olan sanatçıların çıktığı kanal..