bugün

yöresel müzik sunumu yapan ve oldukça reytng toplayan uydu kanalı...
canciğer muhabbetler isimli bir program yayınlayan kanal. kaliteli türkü dinlemenin çok zor olduğu şu günlerde kesinlikle tavsiye ederim.
özellikle iç anadolu bölgesinin tanıtımının yapılmasını amaçlayan televizyon kanalı.
ankara - kırıkkale bölgesinin yöresel sanatçıları başta oolmak üzere tüm türkiye den konuk sanatçılarla evlere şenlik tv kanalı.
kamil abalıoğlu, ekrem çelebi gibi yöresel üstadları kadrosunda bulundurur.
flash tv tadında kanal. ne zaman denk gelsem halay çekiyorlar.
ankara, kırıkkale, yozgat eksenli yayın yapan yöresel tv kanalı. diğer bir ifade ile flash tv'nin yerel versiyonu.
ramazan çelik burada program yapar, sonra iç anadoludan görüntüler eşliğinde angara havaları çalar durur bu kanalımız. artık kimindir hangi şehir menşelidir orasını bilemem.
ilginç kanal. zaplarken denk gelmiştim geçen gün. karı gibi kıvıran bir adam vardı bıyıklı. ulan insan yorulmaz mı be adam ?
çubuklu yaşar ile hüseyin kağıt varsa gülmekten yarılma garantilidir.
flash tv nin ekürisi. flash tv den ayrılanlar burada yayın yapıyor. bozlakları bir şahanedir bu kanalın. fakat daha çok kastamonu ve çankırı ya çalışıyor.
çiftetelli programı sunucusunun döktürdüğü uydu kanalı. O nasıl bir oynayıştır birader.
geceleri kendini izleten kanaldır.
%90ı (bkz: bolulu ramazan çelik) eğlence proğramı ve bal reklamlarından oluşan tv kanalı
Önceki formatını çok beğendiğim yani önceden sürekli film dizi filan çıkardı ama şimdiki formatında flaş tv den bi farkı kalmayan kanal eskiye dönmesini isterim.
Aytug özdemir'in programinin neden devam etmedigini merak ettigim tv kanali.
türkülerin, oyun havalarının yayınlandığı kanal.
bu kanal günde 5-6 kere -yakıttan tasarruf ettiren cihaz-ın reklamını yapar. reklam esnasında ramazan isimli türkücünün ve ilerleyen dakikalarda bu arkadaşların yanına gelen iri, bıyıklı, davulcuya benzeyen abimizin niye geldiği ve satışa ne gibi katkıları olacağı merak konusudur.
bu vatanın televizyonu vatan, evinizin baş konuğu vatan vataaan.
7 , 24 oyun havası çalıp cuma gecesi dini program yayınlayan sanıldığından daha çok izlenen kanal.
arasıra şarkılara klip olarak araba ile gezilip çekilen yerleri gösteren kanal. genelde bolu, düzce, kastamonu, ankara, çankırı, çorum, yozgat, kırşehir, kırıkkale insanlarına hitap eden tv kanalı.
az once zap yaparken denk geldigim kanaldir. huseyin kagit'la bir baska adamin sundugu bir programa rastladim zannimca. konuk sanatci(!) bir seyler mirildaniyordu. asil dikkatimi ceken ve zap yaparken duraklamama neden olan sey ise seyirciler arasinda hic kadin/kiz goremeyisimdi. sarkiya eslik eden, alkis tutan tum seyirciler at hirsizi kilikli erkeklerdi*. kimseyi kucumsemeyi sevmem. bu kosullar altinda bu durum benim bile dikkatimi cektiyse varin kanalin halini siz dusunun.
tufan altaşın sunduğu program izlenilmeye değer.

ayrıca sürekli götünü sallayan eski köçeklerden ramazan adlı herif; iğrençsin. amlı götlü oyun havası üretip meşhur olan angaralı adamları hiç sevmiyorum.

elvan dalton hariç.
ankara da sokak düğünlerinin yasaklanmasıyla ekmeklerinden olan düğün şarkıcılarının konuk olarak çıkarıldığı kanal.
84 yaşındaki ninemin, kulakları az duyduğundan son ses, izlediği tek televizyon kanalı. kadın o kanalı izlerken mutluluğu tavan yapıyor.
oyun havalarıyla eğlendiren televizyon kanalı.
ev ahalisi yüzünden 7/24 izlenilmek-dinlenilmek zorunda kalınan yöresel müzik kanalı.

kafamda hala aynı ritim var günlerdir. dangııdııı dangıdıdıdı dananana dangıdıdıdıdı gıııı geliyoo geliyoo süslü deee geliyoooorr.