bugün

Yeni nesil yazar. Hoş gelmiştir.

Valla bizde bilmiyoruz.

Inşallah kızdır*
Ooo Müslüm baba * hoşgelmiş yazardır.
Birleşik kurulu mahsun kırmızıgül'ü anımsatan sözcük bütünü.

Bilenler bilir, bir garip seda sayan, mahsun kırmızıgül, reha muhtar diyoloğudur vakti ile .vallabilmiyorum, vallasevmiyorum...
"sonra ay yok yok şimdi iyi bi şey derim kötü anlarlar" düşüncesi herkeste olabilir evet...

nickini ilk defa gördüm sanırım vallabilmiyorum. yazadursun
Kendisinden özür dilledigim bir yazar ve beni affetmesini istiyorum.
Gececi yazar, her ne kadar tanımasam da güzel yazıyor velhasıl..
kendi halinde yaşayan kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan aynı zamanda gerçek anlamda bir şey bilmeyen ve amacı sadece yazmak olan on birinci nesil yazar. teşekkürlerimi sunuyorum efenim..
neler düşünüp hissettiğimi bilmediği halde beni tanıyormuş gibi üzücü ve gerçek dışı şeyler yazması, ne hissettiğimi bilmeden tavsiye vermesi ve beni yormasından ötürü donuz listeme dahil ettiğim yazar.
bu vesileyle diğer aynı yanlışı yapan yazarlara da seslenmek istiyorum. beni sevmiyor olabilirsiniz. saygı duyarım, hakkınızdır. ama hakkımda gerçek dışı şeyler yazıp hem haysiyetimi karalamaya hem de kalbimi kırmaya hakkınız yok. lütfen bu yanlışa son verin. ben de sizi sevmiyorum ama size iftirada bulunmuyorum. yapmayın. lütfen.
mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...

edit: bu sefer silsen de fikrim değişmeyecek. sen de yaz ben de yazayım birbirimizi görmeden sözlükte bulunalım. en iyisi böylesi... kesin olarak bitiriyorum.
edit-2: arkadaş silip tekrar yazmış olsa da kendi adıma bitirdiğim için önesemiyorum. iyi yazmalar dilerim sana. görüşmemek üzere...
keyifle okudugum bir entry oldu. kimsenin etlisine sutlusune karismayan ayni zamanda gereksiz insanlar tarafindan donuzlanmaktan keyif alan bir yazar.
hatalı ve haksız olduğu kesin olan konularda da yanıt vermesinin ya da desteklenmesinin yanlış olduğunu hatırlatmak istediğim yazar. mutlu ama uzak olsun. burada bitiriyorum. artık kendisiyle hiçbir biçimde muhatap olmayacağım.
lutfen beni sal biraz elestirdik bitti. bana asik oldugunu dusunmeye baslayacagim pesimi biraz daha birakmazsan.