bugün

Benim alabildiğim havyar 30 ml lik kavanozda. Bu kaşık ona sığmaz.
Kovayla mı alıyor bu millet havyarı anlamadım ki?
Kaşık da pek çirkinmiş bu arada. Kendisi bizzat Havyar yumurtlasa da almam.
Havyar ne la yenen bişeymiymiş.

Çok pahalı onan kaşıktır. Gerçi kaşık olduğundan bile şüphelerim var.
Alan satan memnunsa bize ne amk. Zenginler bu şekilde mutlu oluyor belki.
Kaşık mı bizi sikecek?
yine sözlükçülere dert oldu amk! o değil de o porche-para fotoları atan hiper zenginler vardı. onları göremiyorum. aydınlatsınlar bizi.
beluga havyarı olmadan sofraya oturamayanların takım taklavat alacağı kaşık.
onu alan adamlar ayda 200-250 bin euro parayı kazanan adamlardır. böyle insanlar mevcuttur.

bi de o kaşıktan alacaksa bi tane almaz, takım kaç kişilikse, 8 tane 10 tane alır.
Sanırım havyar üretiyor.
soyleyeyim, havyar rusyada koylerde sabahlari yenebilen bi urundur.

turkiye icin ne kadar luks olsa da rusyada klasik pazar kahvaltilarinin vazgecilmezi..

reklami bitirdigime gore, kaşık kadar kazik girsin gotune vakkonun...
havyar değil hıyar kaşığı.
fakirlerin anlamayacağı kaşıktır.

ben 3 tane aldım. biri kaybolur filan tedarikli olalım her eve lazım. özel kaşık bu, öyle sizin çizik demir kaşıklarınıza benzemez...
kaşık değildir.

bence bunu alanlar götlerine sokuyordur.
Ve havyar neydi diye Google'a soran ben...
kaşığın markasından söz eden elit arkadaşlar çıkmamış hayret. bir fransız markasıdır kaşık. daha fazla anlatıp sizi ezmek istemem.
Kaşıkçı elmasıyla akrabalık bağı olan kaşıktır.
Bizim gibi ülkeler için olmazsa olmazdır elbette, lakin havyar ata lezzetlerimizdendir.
Bir de portakallı ördek için servis maşası üretseler keşke! Analarımızın, bacılarımızın işini kolaylaştırsalar n' olur yani!
Tarhana içebiliyorsak bununla alınabilir aslında.
altında değil .

o ne saçma şeydir.
Havyarını sikeyim.
Bu ne avk.
(bkz: havyarlı açlık zirvesi)
Havyar değil hayvan kaşığıdır. Hangi hayvan alır bunu lan yuh!
bu kaşığa para verenin aklından şüphe ederim.
Milyarder olsam bile almaya tenezzül etmem. O kadar insan açlıktan ölürken bunu alan zengin oçdur.
Havyar yiyorsan saf gumus kasigini da alacan demek istemisler hatta al bunu alamaz misin? Diye yazmamislar cok garip.
alan birisiyle tanışmak istiyorum ona bir kaç sorum olacak .
bu kaşığı alan insan değil hayvan oğlu hayvandır daha da bir şey diyemem. bu lüks yaşamak değil, bu, bu insanlıktan çıkmaktır ancak...