bugün

(bkz: hüseyin üzmez siker)
klavye laiklerinin çekemediğinden taşladığı, böylesine bir siyasi konjönktürde bile tarafsız ve bağımsız kalmayı başarabilmiş seviyeli ve dürüst haberciliğin kalesi, okumadan güne başlanmaması gereken türkiye'nin en kaliteli gazetesi.
tesadüf; tecavüzden yargılanan adamları bünyesinde barındıran, barındırmış gazete.
(bkz: the times)
iktidar destekçisi bir basın yayın organı.
Öcalan'a ALLAH dese bile inanmayan Vakit gazetesi, nasıl olmuş da bu sözlerine inanmış...
http://galeri.uludagsozluk.com/r/vakit-351009/
"Ey iman edenler! Allah için hakkı ayakta tutan, adaletle şahitlik eden kimseler olun. Bir topluluğa duyduğunuz kin, sizi âdil davranmamaya itmesin. Adaletli olun; bu, Allah korkusuna daha çok yakışan (bir davranış) tır. Allah'a isyandan sakının. Allah yaptıklarınızı hakkıyle bilmektedir."(Maide 8 meali diyanet işleri vakfı)

Şimdi bu ayete bakarak, Kürtlere, sosyalistlere, solculara utanmadan iftira atan, hedef gösteren, hakaret eden
Vaki-akit gazetesini Müslüman saymak akıl işi değildir.
yok.
bulunamiyor.
dinin, cehalet ile beslenmesi halinde ne kadar kötü bir şeye dönüştüğünün somut örneği.
Geçip geri gelmeyendir.
son zamanlarda bulamadığım fazla yoğunum hiç bir şeye zaman ayıramıyorum umarım kısa zamanda tekrardan bol vaktim olur.
Kısa.
süreyle eş anlamlı olmayan, zamanla eş anlamlı olan bir kelime.
Nakit olan şeydir. O an harcanmazsa o sizi harcar.

Ent.
vakit o kadar çok ki, can sıkıntısından patlıyorum.
vakit o kadar az ki, hangi işe başlasam yetişemeyecek gibi geliyor.

salih mirzabeyoğlu - yaşamayı deneme