bugün

entry'ler (12)

bir sonraki gün olamazdı

çok güzel ve anlamlı bir video. aras kargo çok emek vermiş. açık ve net belli. ama emeğe de değmiş doğrusu. izlerken etkiliyor insanı.

hizmetçiler dizisi

C.tesi akşamları kanal d deyiz, fabrika yapım ayrıcalığıyla çok güzel bir diziye imza attılar yine.. entrika aşk her şey bir arada..

pep card

vay arkadaş baya insan kullanıyormuş ben bu kadar meşhur olduğunu bilmiyordum, nadir kullanan insanlardanım sanıyordum. neyse pep card iyidir iyi, kullanın mutlaka. zaten yakında iyice artar kullanan sayısı

bankamatikte uzun süre duran kişi

gerçekten bezdiriyor bir işlemi 50 saate yapıp arkasındaki insanı sinirlendiriyor.

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

Sosyal medya sen nelere kadirsin. Ohh be!! Sonunda buradaki sesimiz, yardım çağrılarımız birileri tarafından duyuldu da destek çıkacak birileri çıktı. Küçük Akbabalar için Vaillant sesimize kulak verdi ve onları korumak için bir adım attı. Haydi hayırlı olsun

arabayı arkadaşın üzerine sürmek

letgodan dizdik evin her eşyasını. bi de araba bulsak süper olur aslında arkadaşların üzerine süremeyi bırak ezer bile bizimkiler.

çiçek alan erkek

+al aşkım sana gül aldım çok güzel kokuyorlar.
-ne güzel reçel yaparım sana şimdi yeriz kahvaltıda falan.

doktor

mesleğini hakkını vererek, onuruyla icra eden herbiri için söylüyorum ki yarı-tanrıdırlar. en yüzeysel bakış açısıyla insan arızasını anlayıp onarmak kadar zor bir iş var mıdır acaba şu dünyada diye düşünüyorum.

zımba

ne zaman acil bir durum olsa teli bitmiş olan kırtasiye malzemesi.

bahriyeli

sevgili olundugunda insanda paranoya yaratabilecek meslege sahip insan.
(bkz: her limanda bir sevgili)

tarayıcı

browser = gözatıcı ya da gezici, scanner = tarayıcı olarak yerleşseymiş vakti zamanında, kargaşa son bulurdu.

selda bağcan

deniz gezmisle arasında duygusal hicbir sey gecmemis sanatcıdır..